Зачекайте
19012021

Державний експерт експертної групи з питань розвитку системи надання соціальних послуг Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей

Соціальна сфера
Міністерство соціальної політики України
Директорат розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей
Експертна група з питань розвитку системи надання соціальних послуг

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Розроблення проектів нормативно-правових актів з питань розвитку системи надання соціальних послуг, соціальної роботи з особами / сім’ями, зокрема в частині організації діяльності фахівців із соціальної роботи, центрів соціальних служб, підтримки сімей з дітьми (надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” та ін.), забезпечення узгодженості проектів нормативно-правових актів, що ним розробляються, із заінтересованими органами.
Здійснення заходів щодо розроблення, вдосконалення та впровадження сучасних методів та інструментів здійснення соціальної роботи.
Здійснення аналізу нормативно-правових актів з питань розвитку системи надання соціальних послуг та соціальної роботи з особами / сім’ями, формування пропозицій щодо альтернативних варіантів розв’язання виявлених проблем, проведення оцінювання їхніх переваг і ризиків.
Проведення моніторингу та оцінювання результатів реалізації державної політики з питань розвитку системи надання соціальних послуг та соціальної роботи з особами / сім’ями за визначеними показниками досягнення установлених цілей, підготовка пропозицій щодо продовження та / або коригування державної політики.
Вивчення міжнародного досвіду та розроблення пропозицій щодо формування державної політики з питань розвитку системи надання соціальних послуг та соціальної роботи з особами / сім’ями.
Забезпечення:
1) проведення консультацій із заінтересованими сторонами;
2) узагальнення результатів таких консультацій;
3) надання консультативної допомоги та роз’яснень з питань, що належать до компетенції експертної групи;
4) налагодження фахових комунікацій;
5) підтримання та розвитку партнерських відносин в межах виконання завдань у сфері компетенції експертної групи між сторонами соціального діалогу, заінтересованими сторонами.
Участь у межах компетенції:
1) у бюджетному процесі на рівні Міністерства з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів;
2) у процесі стратегічного планування;
3) у підготовці пропозицій до планів пріоритетних дій Уряду та планів діяльності Міністерства;
4) в інформуванні громадськості щодо засад державної політики Міністерства у сфері компетенції експертної групи;
5) у проведенні та організації навчань, семінарів, тренінгів та інших заходів в межах компетенції експертної групи для працівників центрів соціальних служб, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрації, органів місцевого самоврядування.
Проведення фінансово-економічних розрахунків щодо обсягу фінансових і матеріальних витрат, необхідних для забезпечення формування та реалізації державної політики з питань розвитку системи надання соціальних послуг, визначення можливих витрат доходів або додаткових видатків державного бюджету.
Підготовка тез та пропозицій щодо проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими суб’єктами права законодавчої ініціативи, зауважень та пропозицій до прийнятих Верховною Радою України законів, що надійшли на підпис Президентові України.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Умови оплати праці

посадовий оклад – 10 600 грн;
надбавка за виконання особливо важливої роботи – 30 500 грн;
надбавка до посадового окладу за ранг – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 „Питання оплати праці працівників державних органів” (зі змінами);
інші надбавки, премії – у разі встановлення

Рівень заробітної плати

10600 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
01601, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЕСПЛАНАДНА, будинок 8/10


Щербина Анастасія Сергіївна
+38-(044)-246-7509
a.s.scherbyna@mlsp.gov.ua

19.01.2021
22.01.2021
26.02.2021
06.03.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація