Зачекайте
28-2021до

Головний спеціаліст відділу обробки звернень громадян

Соціальна сфера
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Управління адміністративного забезпечення
Відділ обробки звернень громадян

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою не обов’язкове

Посадові обов’язки

Адреса робочого місця:
м. Київ, вул. Ярославська, 40
- Забезпечує в установленому порядку реєстрацію звернень громадян, здійснює їх попередній розгляд, надсилає за належністю звернення громадян, в яких порушені питання, що належать до компетенції головного управління, повертає відповідно до порядку звернення, оформлені без дотримання вимог, встановлених Законом України «Про звернення громадян».
- Роз’яснює громадянам, які виявили бажання звернутися (або звернулись) на особистий прийом до головного управління, про порядок розгляду питань, надає допомогу в оформленні письмових звернень.
- Організовує проведення особистого прийому громадян начальником головного управління, його заступниками, керівниками структурних підрозділів та спеціалістами головного управління.
- Забезпечує в межах своїх повноважень додержання вимог законодавства про інформацію, захист інформації з обмеженим доступом відповідно до режиму її обробки.
- Разом з іншими структурними підрозділами головного управління забезпечує виконання вимог законодавства про запобігання корупції.
- Виконує доручення начальника Головного управління, начальника управління адміністративного забезпечення, начальника відділу.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290 (зі змінами) та до дня визначення переможця конкурсу. Строкова посада – на період перебування у відпустці по догляду за дитиною основного працівника.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.; надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

5500 - 10000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
04071, М.КИЇВ, ПОДІЛЬСЬКИЙ, вул. Ярославська, 40


Євстратова Тетяна Павлівна
+38-(044)-425-8596
gupfupersonal@ukr.net

19.01.2021
22.01.2021
29.01.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація