Зачекайте
21-2021до

Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем

Соціальна сфера
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Управління інформаційних систем та електронних реєстрів
Відділ адміністрування інформаційних систем (м. Ірпінь)

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою не обов’язкове

Посадові обов’язки

Адреса робочого місця: м. Вишгород
- Забезпечувати безперебійну роботу інформаційно-телекомунікаційної системи та комп’ютерного парку; здійснювати адміністрування, організаційно-методичну підтримку, супровід та поточну експлуатацію програмного забезпечення, мережевого обладнання та робочих станцій локальної мережі, підсистем Інтегрованої комплексної інформаційної системи, іншого програмного забезпечення, яке використовується управлінні, вести матеріальний облік всіх засобів програмного та апаратного забезпечення
- Забезпечувати роботу системи ідентифікації та доступу користувачів в рамках локальної мережі.
- Здійснювати заходи щодо ремонту техніки Головного управління, налагодження та інсталяції її після ремонту у встановленому порядку.
- Здійснювати заправку картриджів принтерів Головного управління у встановленому порядку
- Здійснювати інші повноваження, визначені законами України, та покладені на Пенсійний фонд України з питань, ведення яких визначено за управлінням інформаційних систем та електронних реєстрів.
- Надавати консультації та роз’яснення з питань інформаційного забезпечення та організації надання адміністративних послуг.
- Подавати на розгляд керівника управління пропозиції щодо вдосконалення та поліпшення роботи веб систем Пенсійного фонду України, інформаційних систем та іншого програмного забезпечення в межах своєї компетенції
- Дотримуватися вимог щодо збереження інформації з обмеженим доступом, що стала відома під час виконання обов’язків державної служби, а також іншої інформації, яка згідно з законодавством не підлягає розголошенню.
- В порядку, визначеному начальником управління або заступником начальника управління - начальником відділу адміністрування інформаційних систем заміщувати інших працівників відділу та управління у разі їх відсутності.
- Виконувати інші доручення начальника управління та/або заступника начальника управління - начальника відділу адміністрування інформаційних систем, заступника начальника відділу адміністрування інформаційних систем. Інформувати начальника управління та/або заступника начальника управління у разі доручення головному спеціалісту виконання роботи, що не передбачена Положенням про управління та цією Інструкцією, а також коли головному спеціалісту стала відома інформація про порушення чинного законодавства працівниками Головного управління, або про загрозу законним інтересам Головного управління.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290 (зі змінами) та до дня визначення переможця конкурсу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.; надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами

Рівень заробітної плати

5500 - 10000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
07300, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН, ВИШГОРОД, вул. Межигірського Спаса, 6


Євстратова Тетяна Павлівна
+38-(044)-425-8596
gupfupersonal@ukr.net

19.01.2021
22.01.2021
29.01.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація