Зачекайте
20-2021до

Головний спеціаліст відділу захисту інформаційних систем

Соціальна сфера
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Управління інформаційних систем та електронних реєстрів
Відділ захисту інформаційних систем

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою не обов’язкове

Посадові обов’язки

Адреса робочого місця: смт Баришівка
- Здійснювати облік засобів комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, що знаходиться на балансі Головного управління та підготовку документів для списання засобів комп’ютерної техніки, що не підлягає подальшому використанню.
- Здійснювати забезпечення ідентифікованого доступу користувачів до електронних реєстрів, баз даних та підсистем інформаційно- телекомунікаційної системи за персональним логіном і паролем з метою забезпечення її цілісності, збереження та ефективності використання.
- Здійснювати забезпечення захисту інформації та адміністрування комплексу засобів захисту вузла в інформаційно-телекомунікаційній системі Головного управління.
- Здійснювати контроль стану безпеки інформації, аналіз випадків порушення стану безпеки та здійснювати заходи щодо мінімізації наслідків інцидентів безпеки із дотриманням законодавства про захист інформації, проводити тематичні перевірки.
- Здійснювати виконання функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту, криптографічного захисту інформації та дотримання політики безпеки при використанні засобів криптографічного захисту інформації.
- Здійснювати в межах своїх повноважень проведення інформаційно- роз’яснювальної роботи щодо забезпечення ефективного захисту інформаційних систем; здійснювати контроль за виконанням користувачами вимог нормативно-правових актів і розпорядчих документів із захисту інформації в Головному управлінні.
- Здійснювати дослідження технологій обробки інформації у вузлі інформаційно-телекомунікаційної системи Головного управління з метою виявлення можливих каналів витоку та інших загроз інформації.
- Дотримуватись вимог щодо збереження інформації з обмеженим доступом, що стала відома під час виконання обов’язків державної служби, а також іншої інформації, яка згідно із законодавством не підлягає розголошенню.
- В порядку, визначеному начальником управління або начальником відділу захисту інформаційних систем заміщувати інших працівників відділу та управління у разі їх відсутності.
- Виконувати інші доручення начальника управління та/або начальника відділу захисту інформаційних систем, заступника начальника відділу захисту інформаційних систем. Інформувати начальника управління та/або заступника начальника управління у разі доручення головному спеціалісту виконання роботи, що не передбачена Положенням про управління та цією Інструкцією, а також коли головному спеціалісту стала відома інформація про порушення чинного законодавства працівниками Головного управління, або про загрозу законним інтересам Головного управління.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290 (зі змінами) та до дня визначення переможця конкурсу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6600 грн.; надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

6600 - 11000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
07500, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., БАРИШІВСЬКИЙ РАЙОН, БАРИШІВКА, вул. Центральна, 3


Євстратова Тетяна Павлівна
+38-(044)-425-8596
gupfupersonal@ukr.net

19.01.2021
22.01.2021
29.01.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація