Зачекайте
13-2021до

Головний спеціаліст відділу з питань відрахувань з пенсій

Соціальна сфера
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Управління з питань виплати пенсій
Відділ з питань відрахувань з пенсій

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою не обов’язкове

Посадові обов’язки

Адреса робочого місця: м. Переяслав
- Здійснювати облік, відпрацьовувати та зберігати документи щодо стягнення з пенсій на підставі постанов про звернення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника, вимог та повідомлень, надісланих державними, приватними виконавцями, та заяв про добровільну сплату. Листування з державною виконавчою службою та приватними виконавцями.
- Здійснювати підготовку проекту рішення про утримання надміру виплачених сум пенсій, здійснювати облік таких рішень та внесення їх до електронної підсистеми ППВП.
- Здійснювати підготовку документів на засідання Комісії про визнання переплат пенсій безнадійною заборгованістю та її списання, подавати матеріали до юридичного управління для вирішення питання відшкодування переплат пенсій в судовому порядку.
- Здійснювати облік переплат, контроль за погашенням заборгованості з відшкодування сум переплат пенсій, дій щодо відшкодування переплачених коштів.
- Готувати відповідну звітність по переплатах пенсії, готувати у встановленому порядку звітність з питань, що належать до компетенції відділу.
- Забезпечувати дотримання термінів відпрацювання документів.
- Приймати участь, в межах компетенції, у розгляді звернень, заяв та скарг громадян.
- Виконувати інші доручення начальника управління та/або заступника начальника управління – начальник відділу з питань відрахувань з пенсій, заступника начальника відділу з питань відрахувань з пенсій.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290 (зі змінами) та до дня визначення переможця конкурсу. Строкова посада – на період перебування у відпустці по догляду за дитиною основного працівника.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.; надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

5500 - 10000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
08400, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, вул. Б. Хмельницького, 28


Євстратова Тетяна Павлівна
+38-(044)-425-8596
gupfupersonal@ukr.net

19.01.2021
22.01.2021
29.01.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація