Зачекайте
201909

головний спеціаліст

Оборона
Бориспільський об‘єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Бориспільський об‘єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра з напрямку «психологія».
Досвід роботи - не потребує, вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Організація і проведення заходів психологічної роботи з військовослужбовцями та членами їх сімей, працівниками Збройних Сил України підпорядкованого військового комісаріату.
Проведення заходів професійно-психологічного відбору громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць, кандидатів на строкову військову службу, кандидатів на військову службу за контрактом кандидатів для навчання у ВВНЗ, кандидатів на службу у військовому резерві, громадян, які призиваються за мобілізацією та військовослужбовців підпорядкованого військового комісаріату.
Уточнення інформації щодо наявності регіональних реабілітаційних центрів, доведення інформації до військовослужбовців та членів їх сімей щодо можливостей проходження реабілітації.
Визначення професійно-психологічних особливостей військовослужбовців та працівників ЗС України, вивчення та корекція соціально-психологічного клімату у колективі військового комісаріату, сприяння згуртуванню колективу.
Здійснення психологічного аналізу відомостей, що надійшли з місця роботи (навчання) кандидатів на військову службу, інших матеріалів, що містяться в документах військового обліку.
Своєчасне виявлення осіб із нервово-психічною нестійкістю, низькими індивідуально-психологічними та морально-діловими якостями, схильних до девіантної поведінки, надання (за необхідністю) рекомендації щодо додаткового медичного обстеження даних осіб.
Організація взаємодії із місцевими держадміністраціями, органами місцевого самоврядування, закладами та установами, громадськими організаціями з питань проведення заходів психологічної реабілітації з військовослужбовцями та членами їх сімей, які її потребують.
Ведення обліку військовослужбовців, які звільняються з військової служби та потребують подальшої психологічної допомоги (реабілітації).
Забезпечення своєчасного надання звітних документів з професійно-психологічного відбору до Київського обласного військового комісаріату.
Забезпечення збереження та конфіденційністі отриманої психологічної інформації.
Дотримання вимог законодавства з питань охорони державної таємниці.
Інші посадові обов’язки, передбачені посадовою інструкцією.


Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строкова на час карантину та на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до трьох років.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5300 грн., надбавка до посадового окладу за ранг, надбавка за вислугу років відповідно до статті 52 Закону України „ Про державну службу ”; за наявності достатнього фонду оплати праці – премія, надбавка за інтенсивність праці

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
08300, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., БОРИСПІЛЬ, вул. Сергія Камінського,6


Щава Анжеліка Вячеславівна
+38-(045)-956-2345
Е-mail: bor_omvk@ukr.net

18.01.2021
22.01.2021
26.01.2021
06.03.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація