Зачекайте
sl№35

Секретар судового засідання

Право / Правознавство
Солом’янський районний суд м. Києва
Солом’янський районний суд м. Києва

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: Вища юридична освіта ступеня не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»
Досвід роботи: не потребує
Володіння державною мовою: вільне володіння

Посадові обов’язки

1. Здійснює роботу з документами з обмеженим доступом.
2. Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді; оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб.
3. Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду.
4. Перевіряє наявність і з’ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді.
5. Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначає на повістках час перебування в суді.
6. Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами та відеоконференцзв’язок.
7. Веде журнал судового засідання, протокол судового засідання.
8. Виготовляє копії судових рішень та інших документів у справах, які знаходяться в провадженні судді.
9. Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України.
10. Оформлює та вручає копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.
11. Здійснює оформлення для направлення копії судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.
12. Готує виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.
13. Щоденно підписується та забирає (приймає) у відділі документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярія) зареєстровану кореспонденцію та документи, які надійшли на ім’я судді.
14. Здійснює своєчасне надання до відділу кадрової роботи та управління персоналом довідок та табелів про участь присяжних в судових засіданнях за відповідний місяць, в якому відбувається розгляд справи за їх участю, не пізніше першого робочого дня місяця, наступного за звітним.
15. Оформлює матеріали судових справ і здійснює передачу справ до відділу суду.
16. Виконує дії, передбачені наказом керівника апарату суду про визначення прав користувачів автоматизованої системи документообігу суду.
17. Виконує інші доручення судді, керівника апарату суду, що стосуються організації розгляду судових справ та дотримання вимог документообігу.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строковий контракт на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору але не довше граничного строку перебування на посаді, установленого законодавством.

Умови оплати праці

1. Посадовий оклад 4440 грн.;
2. Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.01.2017 № 15;
3. Надбавка та доплати відповідно до статей 50, 52 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII.

Рівень заробітної плати

4440 - 4440 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
03037, М.КИЇВ, вул. Максима Кривоноса, буд. 25


Демиденко Кристина Василівна
+38-(044)-273-3498
kadry@sl.ki.court.gov.ua

16.01.2021
22.01.2021
27.01.2021
16.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація