Зачекайте
СЗ 20210112-001

головний спеціаліст відділу контролю та документального забезпечення

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ контролю та документального забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня бакалавра.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Забезпечує документування та роботу з документами в управління соціального захисту населення відповідно до чинних Правил та Інструкцій.
2. Здійснює реєстрацію, облік вихідної кореспонденції в тому числі в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдиний інформаційний простір територіальної громади міста Києва» на базі системи електронного документообігу «АСКОД».
3. Забезпечує оперативний пошук, використання, зберігання та передачу в установленому порядку до архіву вихідної кореспонденції.
4. Забезпечує створення проектів листів в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдиний інформаційний простір територіальної громади міста Києва» на базі системи електронного документообігу «АСКОД» для підпису голови та заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
5. Здійснює занесення до журналів обліку розпорядчих документів та службової кореспонденції дані про виконання та місце зберігання цих документів.
6. Забезпечує передачу кореспонденції до Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
7. Забезпечує передачу та отримання кореспонденції через поштового оператора поштового зв’язку «Укрпошта».
8. Виконує інші функції та доручення начальника відділу контролю та документального забезпечення відповідно до законодавства та в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2 та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
kadry-upszn@ukr.net

25.01.2022 21:33

12.01.2021
16.01.2021
21.01.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація