Зачекайте
чода11012021

Головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації
Відділ цивільного захисту

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: Вища за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра.
Досвід роботи: Не потребує.
Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює підготовку проєктів нормативно-правових актів, організаційно-методичних документів (розпоряджень, наказів, доручень) з питань інженерно-технічного захисту населення і територій.
2. Бере участь у здійсненні обліку, інвентаризації та виключення з обліку (списання) наявних захисних споруд цивільного захисту, що знаходяться на території області.
3. Бере участь у підготовці матеріалів та звітів щодо підведення підсумків підготовки цивільного захисту області.
4. Організовує роботу з питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту при розробленні містобудівної документації.
5. Бере участь в організації відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
6. Бере участь у підготовці та проведенні засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розробляє плани роботи комісії, готує матеріали на розгляд, проекти рішень, доручень, здійснює реєстрацію та забезпечує зберігання документів комісії, контролює виконання принятих рішень.
7. Організовує своєчасний та якісний збір, надання, накопичення, обробку та аналіз інформації (узагальнень, звітів, правок, усної інформації тощо) про стан техногенної та природної безпеки по відповідному напрямку діяльності відділу.
8. Бере учать у проведенні командно-штабних, комплексних навчань і перевірок місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ за організацій.
9. Працює із відомостями щодо цивільного захисту згідно статті 1.12.4. Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затверджених наказом Служби безпеки України від 12.08.2005 № 440 зі ступенем секретності «Таємно».
10. Забезпечує розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запити та звернення народних депутатів, запитів на інформацію в межах компетенції Управління.
Здійснює інші повноваження визначені законодавством.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Призначення на посаду – строкове (на період дії карантину та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства).

Умови оплати праці

Посадовий оклад складає 5500 грн., надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці державних органів» (із змінами), інші надбавки, доплати та премії – відповідно до законодавства.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
58010, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІВЦІ, м.Чернівці вул. Грушевського,1


Бунзяк Іван Вікторович
+38-(050)-868-2190
umns@meta.ua

11.01.2021
14.01.2021
11.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація