Зачекайте
ТЕКО11012021.1301

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Кременецький районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення контролю за додержанням іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними і фізичними особами в Україні, які їх приймають чи надають їм послуги, законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.
2. Здійснення адміністративної практики:
- складає протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.ст. 200-201, частиною першою ст. 203, ст.ст. 203-1 (крім порушень, виявлених у пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України, контрольному пункті в’їзду-виїзду або контрольованому прикордонному районі), 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
- здійснює оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, передає їх для розгляду керівнику відділу, чи разом із супровідним листом надсилає до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) за місцем вчинення правопорушення;
- здійснює контроль за виконанням постанов про накладення адміністративного стягнення, які винесені за результатами розгляду протоколів про адміністративне правопорушення;
- встановлення наявності підстав та підготовка рішення про скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, про заборону в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства.
3. Здійснення прийому документів для надання адміністративних послуг іноземцям та особам без громадянства, які проживають на території Кременецького району з продовження строку тимчасового перебування на території України та з надання дозволу на імміграцію в Україну.
4. Здійснення прийому документів, формування заяв-анкет щодо оформлення посвідки на тимчасове проживання, посвідки на постійне проживання іноземцям та особам без громадянства, передача їх у встановлені терміни до Управління ДМС України в Тернопільській області для прийняття рішення, видача посвідок на тимчасове проживання та посвідок на постійне проживання суб’єктам звернення.
5. Відповідає за ведення діючих та архівних картотек обліку іноземців та осіб без громадянства, які постійно та тимчасово проживають на території адміністративно –територіальної одиниці та яким продовжено строк тимчасового перебування на території України.
6. Забезпечення в межах повноважень прийняття рішень про примусове повернення або видворення іноземців та осіб без громадянства. Здійснення заходів, пов’язаних з адміністративним затриманням іноземців та осіб без громадянства.
7. Вживає заходи щодо ідентифікації осіб та іноземців та осіб без громадянства, які втратили документи, що посвідчують особу та підлягають видворенню або реадмісії.
8. Вклеювання до паспорта громадянина України зразка 1994 року фотокартки при досягненні громадянином 25 або 45-річного віку.
9. Здійснення своєчасного та якісного розгляду запитів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, громадян за закріпленими напрямками діяльності, а також підготовка за результатами їх розгляду проектів відповідей. Виконання запитів, що надходять з територіальних органів та підрозділів ДМС та правоохоронних органів, держаних організацій установ, щодо ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.
10. Виконання інших разових доручень начальника відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт укладається на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);
надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
47003, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Кременець вул. Драгоманова, 9


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

20.09.2021 11:36

11.01.2021
13.01.2021
26.01.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація