Зачекайте
ТЕКО15122020.1812.3

провідний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Теребовлянський районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра;
Досвід роботи - не потребує;
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснення контролю за додержанням іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними і фізичними особами в Україні, які їх приймають чи надають їм послуги, законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.
2. Здійснення адміністративної практики:
- складає протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.ст. 200-201, частиною першою ст. 203, ст.ст. 203-1 (крім порушень, виявлених у пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України, контрольному пункті в’їзду-виїзду або контрольованому прикордонному районі), 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
- здійснює оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, передає їх для розгляду керівнику відділу, чи разом із супровідним листом надсилає до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) за місцем вчинення правопорушення;
- здійснює контроль за виконанням постанов про накладення адміністративного стягнення, які винесені за результатами розгляду протоколів про адміністративне правопорушення;
- встановлення наявності підстав та підготовка рішення про скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, про заборону в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства.
3. Здійснення прийому документів для надання адміністративних послуг іноземцям та особам без громадянства, які проживають на території Теребовлянського району:
- з продовження строку тимчасового перебування;
- з надання дозволу на імміграцію в Україну.
Здійснює прийом документів для надання адміністративної послуги оформлення та видача (у тому числі замість втраченої або викраденої) посвідки на постійне та тимчасове проживання іноземцям та особам без громадянства та передає їх у встановлені терміни до Управління ДМС України в Тернопільській області для прийняття рішення.
4. Відповідає за ведення діючих та архівних картотек обліку іноземців та осіб без громадянства, які постійно та тимчасово проживають на території адміністративно-територіальної одиниці та яким продовжено строк тимчасового перебування на території України.
5. Забезпечення в межах повноважень прийняття рішень про добровільне, примусове повернення або видворення іноземців та осіб без громадянства. Здійснення заходів, пов’язаних з адміністративним затриманням іноземців та осіб без громадянства.
6. Вживає заходи щодо ідентифікації осіб та іноземців та осіб без громадянства, які втратили документи, що посвідчують особу та підлягають видворенню або реадмісії.
7. Оформлення матеріалів з питань прийняття/припинення громадянства України, за клопотаннями про встановлення належності до громадянства України, оформлення набуття громадянства України та їх скасування, підготовка відповідних документів на розгляд начальникові Управління ДМС України в Тернопільській області, а також виконання рішення Президента України з питань громадянства.
8. Оформлення матеріалів за клопотаннями громадян України про виїзд за кордон на постійне проживання, та у встановлені терміни направлення до УДМС України в Тернопільській області для прийняття рішень.
9. Проведення перевірки, за дорученням керівництва, органів реєстрації за дотримання органами реєстрації вимог законодавства з питань реєстрації місця проживання, а також їх діяльності у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб.
10. Здійснення своєчасного та якісного розгляду запитів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, громадян за закріпленими напрямками діяльності, а також підготовка за результатами їх розгляду проектів відповідей. Виконання запитів, що надходять з територіальних органів та підрозділів ДМС та правоохоронних органів, держаних організацій, установ щодо ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт укладається на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5100 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);
надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5100 - 5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
48100, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОН, ТЕРЕБОВЛЯ, вул. Січових Стрільців, 13


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

20.09.2021 12:00

15.12.2020
18.12.2020
05.01.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація