Зачекайте
ТЕКО15122020.1812.2

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Тернопільський міський відділ
сектор організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра
Досвід роботи - не потребує
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення контролю за дотриманням іноземцями, особами без громадянства, громадянами України законодавства України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, а також про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні.
2. Складання протоколів про адміністративні правопорушення, протоколів про адміністративне затримання; оформлення/зберігання матеріалів про адміністративне правопорушення.
3. Здійснення заходів, пов’язаних з:
- передачею з території України або приймання на територію України іноземців та осіб без громадянства на підставах та в порядку, встановлених міжнародними договорами України про реадмісію;
- супроводом іноземців та осіб без громадянства, для забезпечення фактичного виконання рішення суду про примусове видворення або іншого рішення суду, прийнятого з метою забезпечення примусового видворення.
4. Прийняття участі у:
- підготовці позовів про примусове видворення з України іноземців та осіб без громадянства, про затримання з метою ідентифікації та (або) забезпечення примусового видворення за межі України, про затримання з метою ідентифікації та забезпечення передачі іноземців чи осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію;
- підготовці рішень про поміщення іноземців та осіб без громадянства до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.
5. Здійснення своєчасного та якісного розгляду звернень громадян, запитів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, за закріпленими напрямками діяльності, а також підготовка за результатами їх розгляду проектів відповідей.
6. Відповідає за:
- ведення номенклатурних справ, журналів та електронних обліків сектору;
- своєчасну підготовку та надання достовірної статистичної інформації, звітів за напрямками діяльності сектору.
7. Нерозповсюдження інформації та персональних даних, службової інформації, яка стала відома внаслідок виконання посадових обов’язків, крім випадків, передбачених законодавством, а також здійснює інші заходи щодо виконання вимог Закону України ,,Про захист персональних даних” та Закону України ,,Про інформацію”.
8. Виконання інших разових доручень керівництва Тернопільського міського відділу УДМС у Тернопільській області.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, за контрактом про проходження державної служби, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства або до дня фактичного виходу основного працівника.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);
надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46000, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ТЕРНОПІЛЬ, вул. Коновальця, 6


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

20.09.2021 10:45

15.12.2020
18.12.2020
05.01.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація