Зачекайте
ВФСКС09122020

Головний спеціаліст відділу фінансів соціально-культурної сфери управління фінансів невиробничої сфери

Фінанси
Департамент фінансів Полтавської обласної державної адміністрації
Департамент фінансів Полтавської обласної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснення роботи по плануванню та фінансуванню видатків на охорону здоров’я, виконання інших доручень директора Департаменту, заступників директора Департаменту, начальника управління, заступника начальника управління – начальника відділу в межах компетенції.
Підготовка проєктів завдань для структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих фінансових органів з питань планування, фінансування та використання бюджетних коштів на охорону здоров’я.
Розгляд проєктів паспортів бюджетних програм, звітів про виконання паспортів бюджетних програм, узагальнених результатів аналізу ефективності бюджетних програм по охороні здоров’я.
Здійснення аналізу показників за мережею, штатами і контингентами закладів охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів.
Проведення моніторингу стану фінансування видатків на охорону здоров’я, підготовка відповідних пропозицій безпосередньому керівнику.
Розгляд звітів про використання бюджетних коштів на охорону здоров’я.
Підготовка інформацій та пояснювальних записок з питань планування та використання коштів на охорону здоров’я Міністерству фінансів України, облдержадміністрації.
Проведення перевірок правильності складення, затвердження і внесення змін до кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів спеціального фонду, планів використання бюджетних коштів (крім планів використання бюджетних коштів одержувачів), помісячних планів використання бюджетних коштів та складення зведення показників спеціального фонду кошторису за бюджетними програмами по охороні здоров’я.
Розгляд звернень від органів виконавчої влади, громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій з питань планування та використання коштів на охорону здоров’я.
Надання практичної допомоги місцевим фінансовим органам з питань планування та фінансування видатків на охорону здоров’я.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування особи на посаді державної служби, призначення на яку відбулося шляхом укладення контракту, становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5 500 грн.
Надбавки та доплати відповідно до Закону України ’Про державну службу’, постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 ’Питання оплати праці працівників державних органів’

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
36014, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Полтава, вул. Соборності, 45


Костромицька Олена Володимирівна
+38-(099)-270-2557
fin@finpl.gov.ua

09.12.2020
14.12.2020
04.01.2021
09.12.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація