Зачекайте
СЗ 10000000348

головний спеціаліст відділу у справах ветеранів війни, осіб з інвалідністю, з питань опіки та піклування

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ у справах ветеранів війни, осіб з інвалідністю, з питань опіки та піклування

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня бакалавра.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює облік осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб, які мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
2. Формує особові справи осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
3. Укладає тристоронні договори з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками щодо забезпечення осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними.
4. Укладає договори з підприємством щодо забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації (крім протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів шарнірних нижніх кінцівок та крісел колісних), надання послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації, надання реабілітаційних послуг.
5. У разі повторного забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації інформує особу з інвалідністю, дитину з інвалідністю, іншу особу та їх законних представників про завершення строку, на який видано технічний та інший засіб реабілітації за два місяці до закінчення зазначеного строку та видає або надсилає особі з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншій особі або їх законним представникам оригінал направлення у паперовому вигляді.
6. Вносить у триденний строк після надходження індивідуальної програми та/або висновку МСЕК, ЛКК, рішення ВЛК до банку даних інформацію про показання для забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації.
7. Знімає з обліку осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб (у разі необхідності) та надсилає інформацію про зняття з обліку підприємству, на якому особа отримувала останній технічний та інший засіб реабілітації, та вносить зазначену інформацію до Централізованого банку даних з проблем інвалідності у триденний строк з дня зняття з обліку такої особи.
8. Вносить інформацію про забезпечення осіб технічними та іншими засобами реабілітації з Централізованого банку даних з проблем інвалідності до журналу реєстрації та у картки осіб.
9. Проводить інвентаризацію особами справ осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб, які перебувають на обліку на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
10. Надає відповіді на звернення громадян, готує листи, запити, клопотання до органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, з питань, що належать до компетенції відділу, та готує проекти відповідей. Виконує інші доручення та завдання керівництва в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
kadry-upszn@ukr.net

25.01.2022 22:52

07.12.2020
10.12.2020
19.12.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація