Зачекайте
ВКБ1

Головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм

Зовнішня політика
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Відділ контролю за благоустроєм

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
2. Досвід роботи не потребує
3. Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

1. Забезпечення виконання оперативних завдань та доручень начальника відділу контролю за благоустроєм .
2. Участь у проведенні рейдів та перевірок з питань благоустрою і санітарного стану територій району та місць масового перебування громадян із залученням представників відповідних служб міста та району. Участь в організації проведення місячників, санітарних днів з метою поліпшення технічного і санітарного стану, благоустрою території міста та району.
3. Контроль за виконанням робіт з інженерно - технічного розриття та відновлення елементів благоустрою, відповідно до вимог Правил благоустрою міста Києва.
4. Внесення приписів з вимогою усунення порушень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051 (із змінами), та здійснення контролю за їх виконанням.
5. Складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення Правил благоустрою міста Києва.
6. Погодження закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою на території району.
7. Здійснення профілактики та запобігання порушенням законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.
8. Участь в заходах щодо демонтажу самовільно розміщених (встановлених) малих архітектурних форм, рекламоносіїв, конструкцій, тимчасових споруд, торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об’єктів сезонної дрібнороздрібної торгової мережі.
9. Контроль за прибиранням території, закріпленої за підприємствами, установами, організаціями, відомствами та об’єктами торгівлі всіх форм власності.
10. Розгляд, за дорученням начальника відділу, звернень громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до компетенції відділу, а також опрацювання запитів і звернень народних депутатів України та депутатів Київської міської ради та підготовка відповідей на них.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців»

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Котенко Юлія Миколаївна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 01:15

02.12.2020
05.12.2020
15.12.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація