Зачекайте
0007-ДМСДО

Провідний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Головне управління Державної міграційної служби України в Донецькій області
Управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції
Відділ оформлення документів № 2

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснює діяльність в межах повноважень, делегованих йому начальником відділу .
Має безпосередній допуск до обладнання ЄІАС УМП, забезпечує дотримання режиму захисту від несанкціонованого доступу до обладнання та інформації, персонально відповідає за нерозголошення конфіденціальних відомостей про особу, які стали їй відомі під час виконання службових обов’язків.
Здійснює особистий прийом громадян, які звернулися до відділу щодо оформлення документів для виїзду за кордон.
Приймає від громадян документи, необхідні для оформлення паспортів для виїзду за кордон, здійснює їх перевірку на предмет дійсності та належності заявникові відповідно Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, його тимчасового затримання та вилучення . Несе персональну відповідальність за якість перевірки та внесення достовірних персональних даних до заяви-анкети на оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон.
Здійснює перевірку та виконує запити МЗС України та його консульських установ за кордоном, судів, правоохоронних органів, Міністерств та відомств, інших установ та організацій, структурних підрозділів ГУ ДМС та ДМС України, щодо отримання інформації та матеріалів з питань отримання документів для виїзду за кордон у встановлені чинним законодавством терміни.
Здійснює ведення журналу обліку заяв-анкет для оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон згідно існуючої номенклатури справ.
При наявності Центру надання адміністративних послуг, державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС, і його відокремлених підрозділів (уповноважені суб’єкти), які обслуговує відділ, здійснює обробку заяв-анкет прийнятих уповноваженими суб’єктами згідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення» від 07.05.2014 року № 152» (із змінами).
Щомісяця виконує акт знищення паспортів для виїзду за кордон.
Взаємодіє з територіальними та структурними підрозділами ГУ ДМС при виконанні завдань, покладених на відділ.
Оформлює та забезпечує збереження архівних матеріалів, на підставі яких здійснювалося оформлення громадянам паспортів для виїзду за кордон; готує архівні матеріали для знищення після закінчення терміну їх зберігання.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, за контрактом про проходження державної служби, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5100 грн.
Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);
надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
87515, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Митрополитська, 20


Каковка Антон Петрович
+38-(062)-958-7335
dn_konkurs@dmsu.gov.ua

26.09.2021 00:17

01.12.2020
04.12.2020
17.12.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація