Зачекайте
СЗ100000008889

Головний спеціаліст відділу по призначенню допомоги, тимчасово, до фактичного виходу основного працівника із соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ по призначенню допомоги

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня бакалавра.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює автоматичне призначення, перерахунки державних соціальних допомог та компенсаційних виплат відповідно до законодавства.
2. Здійснює призначення допомоги при народженні дитини, послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» та допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях заяв, які подані в електронній формі (з використанням засобів телекомунікаційних систем, через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики).
3. Здійснює прийняття рішення про відмову в наданні державних соціальних допомог та компенсаційних виплат та письмово повідомляє про це заявника із зазначенням підстав відмови.
4. Надсилає особові справи в паперовому вигляді до Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.
5. Формує запити на особові справи отримувачів допомог та компенсаційних виплат до управління соціального захисту населення за попереднім місцем отримання допомоги.
6. Проводить інвентаризацію особових справ і особових рахунків осіб, які одержують допомогу та компенсаційну виплату в установленому законодавством порядку.
7. Визначає обсяг надміру виплачених коштів та встановлює строки їх повернення, якщо сім’єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинуло на встановлення права на призначення державних соціальних допомог та визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти.
8. Опрацьовує списки отримувачів державної допомоги щодо виявлених зловживань з боку заявників наданих Мінфіном за результатами верифікації.
9. Розглядає звернення громадян з питань соціального забезпечення в розрізі свого напрямку роботи в термін, встановлений законом України «Про звернення громадян» та готує проекти відповідей.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт укладається на час фактичної відсутності основного працівника на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2 та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину та до фактичного виходу основного працівника із соціальної відпустки, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
kadry-upszn@ukr.net

25.01.2022 22:16

25.11.2020
30.11.2020
07.12.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація