Зачекайте
4382

аташе Представництва МЗС в Одесі

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Представництво МЗС України в Одесі

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта ступінь вищої освіти – не нижче магістра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння однією з офіційних мов Ради Європи, що необхідна для виконання посадових обов’язків в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків
5. Володіння іншою іноземною мовою (крім державної мови держави-агресора), необхідною для виконання посадових обов’язків в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків


Посадові обов’язки

Займається питаннями оформлення віз для в’їзду в Україну у консульському пункті в Одеському морському торговельному порту та у консульському пункті в Міжнародному аеропорту «Одеса».
За відсутності звернень і доручень МЗС щодо оформлення віз займається питаннями консульської легалізації та апостилювання документів в Представництві, здійснює витребування документів з-за кордону, а також підтвердження довіреностей, виданих в ЗДУ.
Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством України.
Здійснює проведення експертизи документів, що стосуються відповідного напрямку роботи Представництва МЗС України в Одесі.
Забезпечує збереження інформації з обмеженим доступом, персональних даних, що стали відомі під час виконання обов’язків, а також іншої інформації, яка законодавством не підлягає розголошенню.
Виконує інші завдання та розпорядження за дорученням керівництва.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 4 230 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 закону України « Про державну службу».

Рівень заробітної плати

4230 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
65012, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ обл., Отрадна 3


Бровчук Юлія Анатоліївна
+38-(044)-238-1513
konkurs.mfa@mfa.gov.ua

16.05.2021 15:23

17.11.2020
23.11.2020
04.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація