Зачекайте
436

Державний експерт експертної групи з питань розвитку економічної дипломатії та цифровізації Директорату розвитку дипломатичної служби

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Директорат розвитку дипломатичної служби
Експертна група з питань розвитку економічної дипломатії та цифровізації

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта ступінь вищої освіти – не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за напрямом підготовки міжнародна економіка; економіка; міжнародні відносини; міжнародне право тощо.
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння однією з офіційних мов Ради Європи, що необхідна для виконання посадових обов’язків в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків
5. Володіння іншою іноземною мовою (крім державної мови держави-агресора), необхідною для виконання посадових обов’язків в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків

Посадові обов’язки

Забезпечує відповідно до розподілу функціональних обов’язків в експертній групі та в межах повноважень вирішення питань щодо формування та реалізації проєктів у сфері економічної дипломатії та цифровізації.
Долучається до координації взаємодії CDTO МЗС з органами державної влади України, представництвами іноземних держав в України з питань, пов’язаних з реалізацією державної політики України у сфері зовнішньоекономічних зносин та електронного врядування.
Долучається до координації роботи підрозділів Міністерства, відповідальних за торговельно-економічні контакти та цифровізацію.
Збирає, узагальнює інформацію з питань, віднесених до компетенції експертної групи, а також готує керівництву відповідні пропозиції.
Опрацьовує документи, що вносяться на розгляд CDTO МЗС, забезпечує підготовку проєктів відповідних рішень щодо поточних завдань на закріпленому відповідно до розподілу функціональних обов’язків напрямі.
Бере участь у виконанні структурними підрозділами доручень керівництва; опрацьовує інформацію щодо виконання домовленостей з міжнародними партнерами, досягнутих на рівні CDTO МЗС України.
Готує позиційні матеріали, робочі досьє до закордонних візитів CDTO МЗС, а також регіональних поїздок Україною, до участі у складі делегацій України вищого рівня, а також зустрічей з представниками іноземних держав та міжнародних організацій.
Вирішує питання організаційного забезпечення закордонних візитів, поїздок Україною та зустрічей CDTO МЗС; за потреби бере участь у зазначених заходах.
Виконує інші доручення керівництва.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 10600 гривень на місяць;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 закону України « Про державну службу».

Рівень заробітної плати

10600 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Бровчук Юлія Анатоліївна
+38-(044)-238-1513
konkurs.mfa@mfa.gov.ua

16.05.2021 14:09

17.11.2020
23.11.2020
18.01.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація