Зачекайте
СОАС17112020

Секретар судового засідання відділу організаційного забезпечення розгляду справ

Право / Правознавство
Сумський окружний адміністративний суд
Сумський окружний адміністративний суд

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра в галузі знань «Правознавство», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність»
Без досвіду роботи
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Забезпечує підготовку справ до судового засідання, їх фіксацію, користується діловодством та документообігом, згідно з інструкцією з діловодства в адміністративних судах. Здійснює судові виклики і повідомлення.
2. Перевіряє хто з учасників судового процесу з’явився в судове засідання, хто з учасників судового процесу бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції; з’ясовує причини відсутності осіб, яких було викликано до суду, і доповідає про це головуючому; повідомляє суддю про неодержання адресатом відправлених процесуальних документів.
3. Забезпечує підготовку та здійснення повного фіксування судового засідання технічними засобами і проведення судового засідання в режимі відеоконференції. Забезпечує ведення протоколу судового засідання.
4. Забезпечує оформлення матеріалів адміністративної справи, передачу справ до відділу документального забезпечення.
5. Здійснює оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі.
6. У разі відсутності в судовому засіданні розпорядника виконує його функції.
7. Вносить у автоматизовану систему документообігу суду в електронному вигляді всі документи, що знаходяться в матеріалах справи та мають значення для цієї справи, в тому числі процесуальні документи (включаючи всі судові рішення) та документи подані у формі придатній для їх оброблення електронними та/або копіювальними технічними засобами.
8. Виконує інші доручення судді, головуючого по справі, керівника апарату суду, начальника відділу, що стосуються організації розгляду судових справ.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. Строково шляхом укладення контракту. Строк дії контракту встановлюється на період дії карантину та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно законодавства. Граничний строк перебування особи на посаді державної служби, призначення на яку відбулося шляхом укладення контракту, становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5320 гривень; надбавки, доплати та премії відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5320 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
40021, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Герасима Кондратьєва, 159


Ященко Юлія Миколаївна
+38-(050)-820-6693
inbox@adm.su.court.gov.ua

17.11.2020
22.11.2020
17.11.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація