Зачекайте
8131211

головний спеціаліст

Соціальна сфера
Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Управління моніторингу прав на звернення та інформацію
Відділ з дотримання права на доступ до публічної інформації

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, не нижче освітнього ступеня молодшого бакалавра або бакалавра в галузі знань «Право»
Досвід роботи не передбачено
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

- забезпечує ефективне виконання завдань, що належать до компетенції відділу, своєчасне та якісне виконання розпоряджень і доручень Уповноваженого, Керівника Секретаріату, представника Уповноваженого, начальника Управління та начальника відділу.
- здійснює моніторинг за дотриманням права на доступ до публічної інформації державними органами. За результатами моніторингу готує пропозиції щодо вжиття заходів парламентського контролю з метою забезпечення прав і свобод людини і громадянина.
-бере участь у підготовці матеріалів для щорічної і спеціальних доповідей Уповноваженого та інших документів з питань, що належать до компетенції відділу.
- бере участь у здійсненні аналізу та моніторингу законів і підзаконних нормативно-правових актів та їх проєктів щодо узгодження зі стандартами у галузі права на доступ до публічної інформації, готує відповідні пропозиції щодо їх подальшого удосконалення.
- забезпечує розгляд звернень з питань, які належать до компетенції відділу, здійснює контроль за реалізацією відкритих проваджень про порушення права на доступ до публічної інформації.
- надсилає звернення за належністю до відповідних органів із рекомендаціями щодо дотримання стандартів у галузі прав людини і громадянина на доступ до публічної інформації.
- за дорученням керівництва бере участь у здійсненні перевірок стану дотримання права на доступ до публічної інформації державними органами, бере участь у перевірках стану дотримання вказаних прав іншими суб’єктами, на яких поширюється законодавство про доступ до публічної інформації.
- за дорученням керівництва готує роз’яснення заходів щодо забезпечення захисту права людини і громадянина на інформацію, роз’яснює заходи, яких має вжити особа, яка звернулась до Уповноваженого.
- забезпечує виконання інших функцій в межах компетенції відділу, що випливають із покладених на Управління завдань.
- ініціює в разі виявлення підстав для притягнення до адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог Уповноваженого або представників Уповноваженого, а також за порушення права на інформацію, процедуру притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за статтею 188-40 та частинами першою – четвертою, шостою та восьмою статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
- формує та передає матеріали про адміністративні правопорушення на розгляд до суду.
- здійснює особистий прийом громадян з питань, що належать до компетенції відділу.
- здійснює обробку персональних даних, пов’язану з виконанням професійних обов’язків.
- у межах компетенції відділу за дорученням керівництва співпрацює з неурядовими громадськими організаціями.
- виконує інші доручення керівництва в межах компетенції відділу.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця конкурсу; граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Умови оплати праці

посадовий оклад – 11050 грн на місяць;
інші складові оплати праці державного службовця відповідно до статті 50 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Рівень заробітної плати

11050 - 11050 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01008, М.КИЇВ, м. Київ вул. Інститутська, 21/8


Станкевич Світлана Миколаївна
+38-(044)-298-7058
konkurs@ombudsman.gov.ua

12.11.2020
15.11.2020
12.11.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація