Зачекайте
8МОДА

Начальник управління культури, національностей та релігій

Культура та спорт
Миколаївська ОДА
Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Ступень вищої освіти не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Посадові обов’язки

1. Створення умов для розвитку, відродження та збереження всіх напрямів культури та мистецтва в регіоні відповідно до загальної державної політики в сфері культури, а також інших національних культур народів, що проживають в Миколаївській області; реалізація державної політики щодо релігії та церкви; координація планів і практичних заходів управління та інших органів виконавчої влади, громадських об’єднань, закладів, підприємств, організацій для здійснення мистецьких і культурно-освітніх програм.
2. Здійснення керівництва управлінням, персональна відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяння створенню належних умов праці в управлінні.
3. Планування роботи управління, надання пропозицій щодо формування планів роботи Миколаївської обласної державної адміністрації.
4. Звітування перед головою Миколаївської обласної державної адміністрації про виконання покладених на управління завдань та затверджених планів роботи.

5. Представлення інтересів управління у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами Миколаївської обласної державної адміністрації, з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями – за дорученням керівництва Миколаївської обласної державної адміністрації.
6. Видання у межах своїх повноважень наказів, організація контролю за їх виконанням.
7. Розпорядження коштами в межах затвердженого головою Миколаївської обласної державної адміністрації кошторису управління.
8. Призначення на посаду та звільнення з посади у порядку, передбаченому законодавством про державну службу, державних службовців управління, присвоєння їм рангів державних службовців, здійснення заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності.
9. Погодження призначень на посаду та звільнення з посади керівників структурних підрозділів з питань культури районних державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Миколаївської обласної державної адміністрації.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 10550 грн, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премії залежно від особистого внеску державного службовця в загальний результат роботи управління в межах фонду преміювання

Рівень заробітної плати

10550 - 10550 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
54001, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Декабристів, 34/1


Кондратюк Михайло Віталійович
+38-(051)-253-3256
kondratiuk@mk.gov.ua

12.11.2020
16.11.2020
20.11.2020
12.11.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація