Зачекайте
УМС2310

Заступник начальника управління-начальник відділу фізичної культури та спорту

Культура та спорт
Управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адмністрації
Управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адмністрації

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: вища, ступінь вищої освіти – не нижче магістра.
2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
3. Вільне володіння державною мовою.
4. Володіння іноземною мовою: не потребує.

Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи відділу: організація діяльності відділу фізичної культури та спорту; розподіл обов’язків між працівниками відділу; планування роботи відділу та забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на відділ; сприяння створенню належних умов праці у відділі та підвищення рівня професійної компетенції державних службовців; здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками відділу посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку; здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
2. Координація та контроль діяльності закладів (далі- закладів), що належать до сфери управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації в межах компетенції відділу, вжиття заходів з їх розвитку, навчально-методичного, фінансового, матеріально-технічного забезпечення.
3. Забезпечення фінансування підпорядкованих Управлінню закладів в межах компетенції відділу: внесення пропозицій щодо обсягів бюджетного фінансування закладів, аналіз та контроль за їх використання; внесення пропозицій при складанні кошторису фінансування заходів і програм фізичної культури та спорту; забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів, розпорядником яких є Управління в межах компетенції відділу.
4. Здійснення контролю за технічним станом, ефективністю і цільовим використанням спортивних об’єктів, що належать до сфери діяльності Управління.
5. Здійснення контролю за дотриманням організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості законодавства у сфері фізичної культури і спорту, стандартів спортивної класифікації, нормативів з фізичної культури та спорту.
6. Впровадження навчальних планів і програм, рекомендованих Мінмолодьспорту України.
7. Організація та проведення спортивних змагань районного, міського та міжнародного рівнів в межах наданих повноважень.
8. Внесення пропозицій при розробці проектів розпоряджень Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань реалізації наданих повноважень.
9. Забезпечення у межах своїх повноважень захисту персональних даних, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.
10. Забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд в установленому порядку у межах своєї компетенції запитів і звернень народних депутатів, депутатів відповідних місцевих рад, звернень громадян, підприємств, установ і організації незалежно від форм власності, з питань, які належать до компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6600 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців».

Рівень заробітної плати

6600 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Народіцький Максим Ігорович
+38-(044)-424-2397
rums.srda@kmda.gov.ua

23.01.2022 05:30

23.10.2020
26.10.2020
14.01.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація