Зачекайте
МДВ019

Головний спеціаліст

Екологія та природні ресурси
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
Департамент стратегічного планування та міжнародної співпраці
Відділ міжнародних угод та проектів

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, ступінь не нижче молодшого бакалавра, бакалавра;
Досвід роботи не потребує;
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Забезпечення зовнішніх зносин структурних підрозділів Міндовкілля та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань, які відносяться до компетенції Відділу.
2. Вивчення, узагальнення та поширення міжнародного досвіду з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги у сфері охорони навколишнього природного середовища.
3. Організація та координація роботи з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, грантів та співпраці з міжнародними організаціями у сфері охорони навколишнього природного середовища.
4. Здійснення реалізації міжнародних відносин та проектів міжнародної технічної допомоги в питаннях, пов’язаних з охороною навколишнього природного середовища.
5. Забезпечення діяльності, пов’язаної з виконанням зобов’язань Міндовкілля, що випливають із ратифікованих конвенцій, протоколів, міжнародних, міжурядових, міжвідомчих багатосторонніх угод, та інших документів у сфері охорони навколишнього природного середовища, що реалізується міністерством.
6. Участь у розробці та погодженні проектів міжнародних договорів, угод, протоколів, меморандумів та інших документів з питань, які відносяться до компетенції Відділу.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 10600 гривень;
2) надбавка до посадового окладу за ранг - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року
№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (Офіційний вісник України, 2017 року № 9, ст. 284);
3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”.

Рівень заробітної плати

10600 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
03035, М.КИЇВ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 35


Волощук Аліна Сергіївна
+38-(044)-594-9104
mindovkilliadobir@gmail.com

16.10.2020
18.10.2020
16.10.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація