Зачекайте
АА100001209

завідувач сектору з питань публічних закупівель

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
сектор з питань публічних закупівель

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта рівня магістра за фінансово-економічним спрямуванням.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Керівництво діяльністю та організація роботи сектору:
- забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на сектор;
- забезпечення виконання плану роботи сектору та плану роботи управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що стосуються роботи сектору;
- здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками сектору посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку;
- визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності працівників структурного підрозділу, моніторинг їх виконання та проведення їх оцінювання результатів службової діяльності підпорядкованих працівників;
- погодження індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетенції працівників структурного підрозділу, здійснення моніторингу за їх виконанням.
Виконання функцій уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі в управлінні соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
Участь у підготовці проєктів договорів про закупівлю при проведенні процедур закупівлі шляхом їх перевірки на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері публічних закупівель.
Забезпечення своєчасного внесення інформації в частині публічних закупівель до інформаційно-аналітичної системи інтернет-порталу «Київаудит».
Подання на погодження до Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) планів закупівель товарів, робіт, послуг, пов’язаних зі створенням, розвитком, модернізацією і використанням засобів інформатизації, інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій в управлінні соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань публічних закупівель управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації в межах компетенції сектору.
Виконання інших завдань і функцій з питань, що належать до обсягу повноважень, виконання інших наказів і доручень керівників вищого рівня.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2 до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5950 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
kadry-upszn@ukr.net

25.01.2022 22:01

16.10.2020
23.10.2020
02.11.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація