Зачекайте
№ДЦЗМОРДОДА02

Головний спеціаліст

Оборона
Департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації
Управління мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами
Відділ оборонної роботи

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Забезпечує ведення діловодства у відділі, здійснення прийому, реєстрації та обліку цих документів, формування справ та контроль документообігу.
2. Відповідає за розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань оборонної роботи та протимінної діяльності, в межах компетенції відділу та підготовку проєктів відповідей.
3. Відповідає в межах повноважень, передбачених законодавством, за виконання проведення заходів щодо оперативного обладнання території.
4. Бере участь в організації підготовки молоді області до військової служби, проведення призову громадян на строкову військову службу та відбору громадян на військову службу за контрактом.
5. Координує роботу з організації шефства над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України та підрозділами Державної прикордонної служби України.
6. Надає практичну та методичну допомогу районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування з питань оборонної роботи.
7. Відповідає за підготовку до узгодження планів проведення операцій з розмінування на відповідній території.
8. Відповідає за своєчасне отримання від керівництва дислокованих на відповідній території суб’єктів протимінної діяльності інформації про загрозу забруднення території вибухонебезпечними предметами та (або) масштаби такого забруднення.
9. Відповідає за сприяння розташованим на відповідній території суб’єктам протимінної діяльності у виконанні покладених на них функцій і повноважень у сфері протимінної діяльності.
10. Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково. На період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2 та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства та на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5500 грн.;
надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» - у разі встановлення.

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
84333, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАМАТОРСЬК, АШУРКОВЕ, вулиця Академічна, будинок 11


Зінська Ольга Олександрівна
+38-(050)-680-7763
ucz.d@dn.gov.ua

15.10.2020
18.10.2020
15.10.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація