Зачекайте
КУ2

Начальник відділу культури та охорони культурної спадщини

Культура та спорт
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Відділ культури Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища, ступінь вищої освіти – не нижче магістра.
2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
3. Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Організація роботи відділу: здійснення керівництва відділом, в тому числі з питань проходження державної служби; призначення на посади та звільнення з посад держслужбовців та працівників централізованої бухгалтерії відділу, здійснення їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності; подання голові Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації пропозицій щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників підпорядкованих закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, у порядку, встановленому чинним законодавством; подання голові Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації для затвердження пропозицій щодо структури та штатного розпису відділу; розподіл обов’язків між працівниками відділу, визначення ступеня відповідальності працівників та затвердження їх посадових інструкцій; персональна відповідальність за виконання покладених завдань.
2. Організація фінансової та господарської діяльності підпорядкованих відділу закладів; здійснення функцій розпорядника бюджетних коштів відділу та підпорядкованих закладів.
3. Укладення угод, договорів, контрактів з підприємствами, організаціями, установами усіх форм власності для забезпечення діяльності підпорядкованих закладів, проведення творчих, культурно-мистецьких заходів, а також з метою вирішення відділом інших покладених на нього завдань.
4. Видання у межах своєї компетенції наказів, які є обов’язковими для виконання підпорядкованими відділу закладами, установами та посадовими особами.
5. Підготовка керівництву інформаційних та аналітичних довідок, доповідних записок, проектів розпорядчих актів та документів з питань, що перебувають у компетенції відділу.
6. Здійснення аналізу стану і тенденцій розвитку галузей, що перебувають у сфері його управління, ходу виконання державних та місцевих програм та прийняття відповідних рішень щодо усунення недоліків і закріплення позитивних тенденцій.
7. Забезпечення повної та якісної звітності перед керівництвом Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, а також перед органами виконавчої влади вищого рівня (за необхідністю) з питань діяльності відділу.
8. Організація за дорученням керівництва Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації виконання завдань, отриманих від органів виконавчої влади вищого рівня.
9. Забезпечення дотримання працівниками відділу законодавства України з питань державної служби та запобіганню корупції, правил внутрішнього службового розпорядку та виконавської дисципліни.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше чотирьох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

посадовий оклад – 7400 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців»

Рівень заробітної плати

7400 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Котенко Юлія Миколаївна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 01:23

13.10.2020
16.10.2020
02.11.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація