Зачекайте
ДАЛРУ794

головний спеціаліст Сектору з персоналу

Управління персоналом/ Розвиток Державної служби
Державне агентство лісових ресурсів України
Сектор з персоналу

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Підготовка наказів для нагородження працівників галузі відомчими нагородами Держлісагентства. Оформлення нагородних матеріалів щодо нагородження працівників галузі державними нагородами та нагородами Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України. Ведення бази електронного обліку державних та відомчих нагород працівників галузі.
2.Проведення аналізу та узагальнення стану заохочення працівників галузі державними та відомчими нагородами.
3.Підготовка документів по організації проведення перевірки осіб у порядку та строки, визначені Законом України «Про очищення влади». 4.Забезпечення оприлюднення на офіційному веб-сайті Держлісагентства повідомлення про початок проходження перевірки та інформації щодо результатів проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьої і четвертої статті 1 Закону України «Про очищення влади».
5.Ведення електронної бази осіб, щодо яких здійснена перевірка, передбачена Законом України «Про очищення влади». 6.Підготовка розпорядчих документів про відрядження персоналу Держлісагентства.
7.Підготовка документів для проведенян спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняннтя відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, а також готтує довідку про результати цієї перевірки.
8.Здійснює організаційні заходи щодо забезпечення підготовки,перепідготовки та підвищення кваліфікації і контролює виконання завдання з підгогтовки кадрів, як апарату , так і підприємств, устнов і організацій, що належать до сферир управління Держлісагентства. 9. За дорученням завідувача Сектору та відповідно до сво\ї компетенції відповідає за розгляд запитів та інформацію, що надійшли усно, електронною поштою, факсом, телефоном або поштою відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Також розглядає пропозиції, заяви, скарги громадян, надає роз’яснення з питань, що належать до його компетенції згідно Закону України «Про звернення громадян»

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290, та до дня визначення переможця конкурсу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 8500 грн., надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 р. № 16).

Рівень заробітної плати

8500 - 8500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
01601, М.КИЇВ, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9-А


Токова Ірина Миколаївна
+38-(044)-235-8043
i.tokova@forest.gov.ua

13.10.2020
16.10.2020
29.10.2020
12.10.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація