Зачекайте
НОВ2

Начальник організаційного відділу

Внутрішні справи
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Організаційний відділ

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: вища, ступінь вищої освіти – не нижче магістра.
2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
3. Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи організаційного відділу: забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на відділ; забезпечення виконання плану роботи відділу та плану роботи Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що стосуються роботи відділу; забезпечення результативності та ефективності роботи відділу; розподіл заходів, передбачених планом роботи відділу, між підпорядкованими працівниками, контроль за їх виконанням; забезпечення дотримання працівниками відділу законодавства з питань державної служби, запобігання корупції, іншого законодавства з питань, що належать до повноважень відділу; здійснення контролю за станом трудової та виконавської дисципліни у відділі, за дотриманням правил внутрішнього службового розпорядку працівниками відділу; проведення моніторингу, оцінки стану виконання покладених на відділ завдань і функцій, контроль за дотриманням виконавської дисципліни працівниками відділу, проведення оперативних нарад; внесення пропозицій щодо вдосконалення роботи відділу; забезпечення систематичного підвищення кваліфікації працівників відділу; розроблення та забезпечення здійснення заходів щодо підвищення мотивації та ефективності роботи працівників відділу; погодження кандидатур щодо призначення на посади та звільнення з посад працівників відділу, подання відповідно до законодавства керівництву держадміністрації пропозицій щодо своєчасного заміщення вакансій, заохочення, стягнення; створення належних умов для роботи працівників відділу та їх матеріально-технічного забезпечення
2. Участь у здійсненні організаційного забезпечення діяльності голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
3. Координація виконання плану заходів з проведення на території району виборів Президента, депутатів рад усіх рівнів, референдумів у частині, що стосується держадміністрації
4. Планування діяльності Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, контроль за підготовкою місячних та перспективного (річного) плану роботи держадміністрації, подання їх на затвердження голові Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
5. Участь у налагодженні та підтримці зв’язків Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з відповідними органами зарубіжних країн, контроль за організацією обміну делегаціями, координація заходів з організації прийому керівництвом держадміністрації іноземних та регіональних делегацій.
6. Контроль за підготовкою та проведенням колегії Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, апаратних та робочих нарад за участю голови держадміністрації.
7. Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ, організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів України, депутатів Київської міської ради, запитів на публічну інформацію.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

посадовий оклад – 7400 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців»

Рівень заробітної плати

7400 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Котенко Юлія Миколаївна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 01:56

06.10.2020
09.10.2020
17.11.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація