Зачекайте
КБ1

Начальник відділу контролю за благоустроєм

Внутрішні справи
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Відділ контролю за благоустроєм

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища, ступінь вищої освіти – не нижче магістра.
2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
3. Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи відділу: забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на відділ; забезпечення виконання плану роботи відділу та плану роботи Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що стосується роботи відділу; розроблення, та подання на затвердження голові Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації положення про відділ; здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками відділу посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку, виконавської дисципліни; сприяння створенню належних умов праці у відділі; вжиття заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи відділу; надання пропозицій щодо заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності; спряє підвищенню рівня професійної компетентності працівників; розподіл обов’язків між працівниками відділу та розробка посадових інструкцій; забезпечення здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.
2. Участь у розробці комплексних програм і планів з благоустрою та озеленення району, проведення весняного двомісячника та осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарно - технічного стану району.
3. Надання інформаційної допомоги підприємствам, організаціям та установам, громадським об’єднанням району з питань забезпечення благоустрою, утримання територій, дотримання вимог Правил благоустрою міста Києва. Проведення особистого прийому громадян з питань, що належать до повноважень відділу.
4. Здійснення контролю в межах наданих повноважень за виконанням робіт з відновлення елементів благоустрою та здійснення контролю за станом прибудинкових територій та об’єктів благоустрою за напрямками передбаченими Правилами благоустрою міста Києва. Погодження закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою, які виконуються на території району.
5. Забезпечення проведення рейдів та перевірок територій та об’єктів району щодо стану їх благоустрою, а також додержання юридичними та фізичними особами законодавства у сфері благоустрою населених пунктів. Інформування керівництва Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та Департаменту міського благоустрою про результати рейдів та перевірок.
6. Участь в заходах щодо демонтажу самовільно розміщених (встановлених) малих архітектурних форм, рекламоносіїв, конструкцій, тимчасових споруд, торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об’єктів сезонної дрібнороздрібної торгової мережі.
7. Складання протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів з вимогами усунення порушень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і Правил благоустрою міста Києва та здійснення контролю за їх виконанням.
8. Забезпечення виконання оперативних завдань та доручень голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та першого заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, а також керівництва Департаменту. Звітування перед першим заступником голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації про виконання покладених на відділ завдань та затверджених планів робіт.
9. Сприяння забезпечення чистоти і порядку в районі, очищенню території та об’єктів благоустрою від побутових відходів, безхазяйного майна, самовільно розміщених споруд та елементів благоустрою, рекламних носіїв, покинутих будівельних матеріалів і конструкції, транспортних засобів.
10. Забезпечення в межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

посадовий оклад – 7400 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців»

Рівень заробітної плати

7400 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Котенко Юлія Миколаївна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 01:40

29.09.2020
02.10.2020
03.11.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація