Зачекайте
З15092020

головний спеціаліст відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів

Право / Правознавство
Тернопільська обласна прокуратура
Тернопільська обласна прокуратура

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.
Досвід роботи не обов’язковий
Вільне володіння державною мовою
Знання спеціального законодавства: Конституція України; Закон України «Про державну службу»; Закон України «Про прокуратуру», Закон України «Про запобігання корупції»., Закон України «Про звернення громадян», Закон України «Про доступ до публічної інформації», Закон України «Про запобігання корупції», Тимчасова інструкція з діловодства в органах прокуратури України, затверджена наказом Генеральної прокуратури України від 12.02.2019 № 27, Інструкція про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затверджена наказом Генеральної прокуратури України від 06.08.2020 № 363

Посадові обов’язки

1. Виконує вимоги Тимчасової інструкції з діловодства в органах прокуратури України, наказів, вказівок керівництва Офісу Генерального прокурора та Тернопільської обласної прокуратури щодо службових документів у відділі з питань прийому громадян, розгляду звернень та запитів.
2. Проводить прийом та реєстрацію звернень громадян та передає до секретаріату обласної прокуратури. Веде облік надходження депутатських документів, їх руху та результатів розгляду, створення відповідної електронної бази даних, зняття їх з контролю. Здійснює контроль за повнотою та своєчасністю внесення відомостей до ІАС «ОСОП».
3. Отримує та вивчає кореспонденцію, що надходить до підрозділу, передає її керівнику, прокурору відділу.
4. Готує за дорученням начальника підрозділу проекти супровідних листів до документів, які надсилаються до підпорядкованих прокуратур.
5. Заводить та формує за вказівками начальника та прокурора відділу виконані документи у справи номенклатури, забезпечує додержання встановленого порядку відбору, обліку, якості обробки документів, які підлягають передачі до архіву обласної прокуратури, складає описи до них.
6. Готує та передає до архіву обласної прокуратури номенклатурні справи, які підлягають подальшому зберіганню. Спільно з керівником відділу складає номенклатуру справ.
7. Бере участь у виконанні організаційних, програмних і технічних завдань, а також у навчаннях та оперативних нарадах з питань діловодства.
8. Веде облік робочого часу працівників відділу.
9. Забезпечує своєчасне та якісне прийняття у відділі робочої інформації, у тому числі факсимільним зв’язком та за допомогою електронної пошти.
10. Виконує інші вказівки, доручення керівника та прокурора відділу у межах їх компетенції.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5500 грн., надбавки, доплати та премії відповідно до статті, 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» зі змінами

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
46001, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ТЕРНОПІЛЬ, 46001, м. Тернопіль, вул. Листопадова, 4


Підгаєвська Наталія Зіновіївна
+38-(035)-252-3051
pidgaevska@tern.gp.gov.ua

15.09.2020
18.09.2020
02.10.2020
15.09.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація