Зачекайте
192-ГУ

головний державний інспектор

Фінанси
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
Організаційно-розпорядче управління
сектор організаційного супроводження

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (бажано за фахом економічного спрямування);
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Забезпечення організаційного супроводження діяльності начальника ГУ ДПС та забезпечення його ефективної взаємодії зі структурними підрозділами, органами державної влади.
Організація ефективного використання робочого часу начальника ГУ ДПС, моніторинг нарад, у яких бере участь начальник ГУ ДПС, вжиття заходів щодо своєчасного і повного надання структурними підрозділами матеріалів для участі начальника ГУ ДПС у нарадах, підготовка графіків участі начальника у нарадах, розгляд та аналіз документів, які надходять на підпис або погодження начальника.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500,00 грн.; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Деякі питання оплати праці державних службовців» зі змінами і доповненнями; надбавка за вислугу років - 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу; інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення (стаття 52 Закону України «Про державну службу» зі змінами і доповненнями).

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
49000, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ІНДУСТРІАЛЬНИЙ, вул.Сімферопольська, 17-а


Рощина Тетяна Вікторівна
+38-(056)-374-3151
dp.personal@tax.gov.ua

11.09.2020
17.09.2020
23.09.2020
11.09.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація