Зачекайте
ФФ331110022021.345420

Головний спеціаліст Борзнянського районного сектору

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області
Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснює прийом та консультування громадян з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Проводить звірку оформлених паспортів за заявами - анкетами про видачу паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Відповідає за збереження оформлених паспортів, що надійшли від завідувача сектору. Реєструє до бази даних ЄІАС УМП бланки оформлених паспортів громадянина України, які надійшли до підрозділу. Здійснює видачу паспортів громадян України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Здійснює перевірку паспортів, що знаходяться на видачі більше 6-ти місяців та надсилає повідомлення власникові про необхідність отримання виготовленого паспорта і попереджає про можливість його знищення у разі не отримання протягом одного року. Відповідає за оформлення рахунків – фактур при наданні адміністративних послуг. Відповідає за збереження платіжного терміналу. Проводить операції з безготівкових розрахунків за адміністративні послуги через платіжний термінал.
Здійснює прийом громадян з питань втрати (викрадення) паспорта. Формує справи про втрату (викрадення) паспорта, відповідає за їх ведення та збереження. Проводить перевірки за наявними базами, надсилає запити та надає відповіді в інші територіальні підрозділи ДМС, що пов’язані з ідентифікацією особи.
Здійснює прийом громадян - вимушених переселенців з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС, які звертаються за отриманням паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25-ти, 45-ти річного віку. У встановлені терміни звітує до УДМС України в Чернігівській області про надані адміністративні послуги, даній категорії громадян.
Проводить вклейку фотокартки в паспорти громадян України при досягненні 25-ти, 45-ти річного віку, веде реєстрацію у відповідному журналі. Вносить службові відмітки до інформаційної підсистеми «Заява про видачу паспорта громадянина України».
Готує матеріали на знищення недіючих паспортів, складає проекти актів на їх знищення та направляє повідомлення за місцем їх видачі.
Контролює своєчасне надходження відомостей про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб від органів реєстрації. Забезпечує узагальнення та направлення талонів зняття з реєстрації місця проживання в Україні та відомостей про реєстрацію місця проживання до відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання. Готує та направляє до органів реєстрації повідомлення про зняття з реєстрації місця проживання померлих осіб за паспортами, які надійшли з відділів Державної реєстрації актів цивільного стану.
В межах компетенції відповідає за своєчасне наповнення Державного реєстру виборців та передачу інформації до відділу ведення Державного реєстру виборців Борзнянської РДА. Проводить перевірку за запитами що надійшли до сектору та надає відповіді.
Веде діловодство та архівну роботу в підрозділі. Забезпечує формування справ тривалого та тимчасового зберігання, встановлює контроль за своєчасність знищення справ за закінченням строку зберігання. Забезпечує реєстрацію кореспонденції, передачу на розгляд керівництву в системі електронного документообігу «Мегаполіс», пакетування та відправку кореспонденції.
Дотримується конфіденційності інформації, що стала відома при виконанні своїх обов’язків та доручень керівника. Виконує заходи щодо збереження інформації відповідно до Законів України «Про захист інформації» та «Про захист персональних даних», запобігає її втраті, знищенню та викривленню. Надає кваліфіковані електронні довірчі послуги з використанням ІD- картки.
Забезпечує супроводження та підтримку функціонування Єдиного державного демографічного реєстру, Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства та Єдиної інформаційно – аналітичної системи управління міграційними процесами розпорядником яких є ДМС, а також здійснює заходи із захисту інформації в них.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5 500,00 грн., надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами), надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
14013, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Шевченка, буд. 51-А


Ковеза Анна Єгорівна
+38-(046)-265-3203
cn_kadr@dmsu.gov.ua

01.07.2020
06.07.2020
01.07.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація