Зачекайте
УПСЗНШРДА10

провідний спеціаліст

Соціальна сфера
Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Відділ ведення Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків та розрахунку за надані пільги

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь не нижче молодшого бакалавра або бакалавр, за напрямом підготовки фінансово-економічного спрямування.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Здійснення прийому від організацій, що надають послуги, на паперових та електронних носіях розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці, згідно з формою «2-пільга», інформацію щодо окремих видів пільг, які надаються населенню на оплату за утримання будинків і споруд та комунальних послуг за формою «3-пільга». Проведення звірки інформації, що міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків, з інформацією, яка находить від підприємств та організацій, що надають послуги, та у разі виявлення розбіжностей не проводити розрахунки до уточнення цієї інформації. Здійснення перевірки правильності перерахунку розмірів наданих пільг при зміні цін та тарифів на квартирну плату та комунальні послуги згідно розпоряджень Київської міської державної адміністрації та постанов Кабінету Міністрів України. Складати та надавати до Державного казначейства кошториси, реєстри бюджетних зобов’язань та платіжні доручення для погашення постачальникам кредиторської заборгованості по наданням пільг.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 4 230 грн., надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

4230 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
11352, М.КИЇВ, проспект Перемоги, 5


Бовт Ірина Валеріївна
+38-(044)-236-5117
vkadriv_ruszn@shev.kmda.gov.ua

25.06.2020
01.07.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація