Зачекайте
УПСЗНШРДА3

завідувач сектору

Соціальна сфера
Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Сектор по забезпеченнб санаторно-курортним лікуванням

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче рівня магістра, за напрямом підготовки технічного спрямування.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Здійснення прийому громадян та проведення роз’яснювальної роботи з питань санаторно-курортного забезпечення. Організація роботи щодо забезпечення в установленому порядку санаторно-курортним лікуванням інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Здійснення контролю за своєчасністю оформлення компенсацій за невикористані санаторно-курортні путівки та компенсаційних витрат на оплату вартості проїзду супровідникам інвалідів-спинальників.
Здійснення контролю щодо правильності оформлення документів, які подаються до Управління для видачі санаторно-курортних путівок.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 950 грн., надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
11352, М.КИЇВ, проспект Перемоги, 5


Бовт Ірина Валеріївна
+38-(044)-236-5117
vkadriv_ruszn@shev.kmda.gov.ua

25.06.2020
01.07.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація