Зачекайте
УПСЗНШРДА2

начальник відідлу

Соціальна сфера
Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Відділ з питань захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче рівня магістра, за напрямом підготовки технічного спрямування.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Здійснення контролю за призначенням компенсаційних виплат відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Організація роботи по встановленню статусу та видачі посвідчень постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Підготовка статистичної звітності, довідкової та аналітичної інформації стосовно чисельності та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та в терміни визначені Законом готувати змістовні та аргументовані відповіді на звернення громадян та організацій

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6 100 грн., надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

6100 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
11352, М.КИЇВ, проспект Перемоги, 5


Бовт Ірина Валеріївна
+38-(044)-236-5117
vkadriv_ruszn@shev.kmda.gov.ua

25.06.2020
01.07.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація