Зачекайте
СТП123

головний спеціаліст сектору тендерних процедур

Фінанси
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Апарат Святошинської районної в місті Києві державної аміністрації
Сектор тендерних процедур

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра юридичного спрямування
2. Досвід роботи: не потребує
3.Вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою: не потребує

Посадові обов’язки

1. Виконання функцій уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення публічних закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», в апараті Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
2. Участь у підготовці проєктів договорів про закупівлю при проведенні публічних закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», шляхом їх перевірки на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері публічних закупівель.
3. Складання та подання звітів про здійснені закупівлі апарату до відділу економіки Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
4. Підготовка документації, планів закупівель товарів, робіт, послуг, пов’язаних зі створенням, розвитком, модернізацією і використанням засобів інформатизації, інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій, в апараті Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації для погодження із Департаментомсссінформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
5. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань публічних закупівель апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації в межах компетенції сектору.
6. Виконання інших завдань і функцій з питань, що належать до обсягу повноважень, виконання інших наказів (розпоряджень) і доручень керівників вищого рівня.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше чотирьох місяців після відміни карантину

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців»

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Клименко Юлія Миколаївна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 00:27

11.06.2020
14.06.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація