Зачекайте
ШРДА 20052020

головний спеціаліст відділу управління персоналом, організаційної роботи, контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації

Управління персоналом/ Розвиток Державної служби
Шосткинська районна державна адміністрація
Шосткинська районна державна адміністрація

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи: без вимог
Володіння державною мовою: згідно з вимогами законодавства

Посадові обов’язки

Приймає, реєструє і передає за призначенням звернення громадян, веде їх облік, оформлення, зберігання протягом установленого строку.
Забезпечує контроль за терміном вирішення порушених у зверненнях питань згідно із Законом України «Про звернення громадян».
Забезпечує належну організацію проведення прийому громадян з особистих питань у Шосткинській районній державній адміністрації та за місцем проживання громадян, здійснює контроль виконання доручень, наданих під час цих заходів.
Організовує розгляд звернень, які надходять через державну установу «Сумський обласний контактний центр», в тому числі з Урядової гарячої лінії.
Здійснює реєстрацію та опрацювання вхідних документів органів вищої влади, розпоряджень та доручень голови Сумської обласної державної адміністрації.
Забезпечує своєчасне надходження інформаційних та інших матеріалів від структурних підрозділів Шосткинської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування в частині делегованих їм повноважень виконавчої влади про хід виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови Сумської обласної державної адміністрації, розпоряджень і доручень голови Шосткинської районної державної адміністрації, звернень народних депутатів України та депутатів місцевих рад, звернень громадян.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове. На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця конкурсу відповідно до чинного законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5300 - 8850 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
41100, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м.Шостка, вул.Свободи, 54


Романько Тетяна Володимирівна
+38-(099)-683-3919
shst.personal@sm.gov.ua

20.05.2020
23.05.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація