Зачекайте
1000005

головний спеціаліст відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації
відділ адресних грошових допомог та компенсаційних виплат

Кваліфікаційні вимоги

вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого бакалавра чи бакалавра
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Координує та перевіряє якість і своєчасність виконання роботи спеціалістами з прийому та призначення, проводити особистий прийом відвідувачів.
Здійснює перевірку правильності та повноти прийнятих документів на призначення усіх видів соціальної допомоги та компенсаційних виплат.
Відповідає за вчасну передачу особових справ при необхідності проведення обстеження матеріального стану заявника до підрозділу соціальних інспекторів.
Формує особові справи з призначення всіх видів соціальної допомоги, компенсаційних виплат, складає Реєстр передачі особових справ одержувачів соціальної допомоги, компенсаційних виплат.
Готує проекти рішення (протокол призначення, повідомлення про призначення чи повідомлення про відмову у призначенні), звіти та розрахунки, які передбачені нормативно-правовими та відомчими актами.
Проводить перерахунок розміру допомоги у разі зміни розміру прожиткового мінімуму, рівня забезпечення прожиткового мінімуму, розміру пенсій та соціальних виплат, зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, тощо.
Контролює правильність призначення розміру соціальної допомоги, компенсаційних виплат з метою запобігання помилок при формуванні електронної бази даних одержувачів усіх видів соціальної допомоги.
При необхідності готує запити в установи соціального захисту інших районів області та регіонів України на отримання від них справ одержувачів державних допомог, які вибули на постійне проживання до нашого району.
Бере участь в узагальненні практики застосування законодавства та ходу реалізації державної політики в сфері соціальної підтримки малозабезпечених верств населення у межах своїх повноважень.
Надає консультативно-методичну допомогу спеціалістам відділу та посадовим особам органів місцевого самоврядування, громадянам з питань, що належать до компетенції відділу.
Здійснює контроль за порядком зняття та прийняття на облік отримувачів соціальної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства.
Готує справи громадян для надання на розгляд комісії при райдержадміністрації з питань надання житлових субсидій і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Здійснює контроль за проведенням щорічної інвентаризації особових справ одержувачів усіх видів соціальної допомоги відповідно до вимог.
Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством та Інструкцією з діловодства в районній державній адміністрації.
Надає консультації громадянам на особистому прийомі та по теле фону з питань, що відносяться до компетенції відділу.
Виконує інші обов’язки визначені законодавством.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 4900 грн;
2) надбавка за вислугу років;
3) надбавка до посадового окладу за ранг – 500– 800 грн;
4) інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України „Про державну службу” ( у разі встановлення);
5) додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15.

Рівень заробітної плати

5100 - 7850 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
23700, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. 1 Травня, 40


Кравчук Людмила Анатоліївна
+38-(043)-342-0248
gaysin_usmp@vin.gov.ua

07.11.2019 10:00
23700, Вінницька область, м. Гайсин, вул. 1 Травня,40, Уравління соціальної та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації Вінницької області
16.10.2019
31.10.2019


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація