Зачекайте
0444

спеціаліст відділу протокольного забезпечення Департаменту державного протоколу

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Департамент державного протоколу
Відділ протокольного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта ступінь вищої освіти – не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння однією з офіційних мов Ради Європи в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків


Посадові обов’язки

Бере участь у підготовці та організаційному забезпеченні зустрічей/переговорів вищих посадових осіб України з представниками іноземних держав, міжнародних організацій.
Бере участь в організаційному забезпеченні нарад, семінарів, конференцій за участі керівництва МЗС.
Взаємодіє із структурними підрозділами апарату МЗС, закордонними дипломатичними установами України, представництвами МЗС на території України, органами державної влади України, а також з представниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні з питань, пов’язаних із організаційним забезпеченням зустрічей/переговорів вищих посадових осіб України з представниками іноземних держав, міжнародних організацій.
Здійснює моніторинг, вивчає і узагальнює інформацію та матеріали з відповідного напряму роботи підрозділу, готує відповідні пропозиції.
Здійснює підбір інформації для її подальшого аналітичного опрацювання.
Готує проекти відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що стосуються компетенції відділу.
Готує проекти рішень та пропозиції на виконання доручень керівництва структурного підрозділу, бере участь у підготовці проектів нормативних та організаційно-методичних документів.
Забезпечує збереження інформації з обмеженим доступом, яка стала відома під час виконання обов’язків, а також іншої інформації, яка відповідно до законодавства не підлягає розголошенню.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 7800 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 закону України « Про державну службу».

Рівень заробітної плати

7800 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Бровчук Юлія Анатоліївна
+38-(044)-238-1513
konkurs@mfa.gov.ua

29.04.2020
04.05.2020
28.11.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація