Зачекайте
0403

перший секретар 4-го сектору (служби заступника Міністра) Управління служб керівництва МЗС

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Управління служб керівництва МЗС
4-й сектор (служби заступника Міністра)

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта ступінь вищої освіти – не нижче магістра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння однією з офіційних мов Ради Європи в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків
5. Володіння іншою іноземною мовою (крім державної мови держави - агресора) в обсязі, необхідному для виконання посадових обов’язків


Посадові обов’язки

Забезпечує відповідно до розподілу функціональних обов’язків між співробітниками сектору та в межах повноважень вирішення питань щодо координації взаємодії керівництва МЗС з органами державної влади України, представництвами іноземних держав в України з питань, пов’язаних з реалізацією державної політики України у сфері зовнішніх зносин на багатосторонньому рівні.
Збирає, узагальнює інформацію з питань розвитку відносин з іноземними країнами та міжнародними організаціями, визначеними функціональними обов’язками, а також готує Заступнику Міністра та керівництву Департаменту відповідні пропозиції.
Опрацьовує документи, що вносяться на розгляд керівництву Міністерства, забезпечує підготовку проектів відповідних рішень щодо поточних завдань на закріпленому відповідно до розподілу функціональних обов’язків напрямі.
Бере участь у виконанні структурними підрозділами доручень керівництва; опрацьовує інформацію щодо виконання домовленостей з міжнародними партнерами, досягнутих на рівні керівництва МЗС України.
Взаємодіє із закордонними дипломатичними установами України, представництвами МЗС на території України, органами державної влади України, а також з представниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні з питань, пов’язаних із забезпеченням належного виконання доручень керівництва.
Готує позиційні матеріали, робочі досьє до закордонних візитів керівництва МЗС України, а також регіональних поїздок по Україні, до участі у складі делегацій України вищого рівня, а також зустрічей з представниками іноземних держав та міжнародних організацій.
Вирішує питання організаційного забезпечення закордонних візитів, поїздок по Україні та зустрічей керівництва Міністерства; за потреби бере участь у зазначених заходах.
Забезпечує збереження інформації з обмеженим доступом, що стала відома під час виконання своїх обов’язків, а також іншої інформації, яка згідно із законодавством не підлягає розголошенню.
Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством.
За дорученням керівника структурного підрозділу та/або безпосереднього керівника працює з секретними документами (матеріальними носіями секретної інформації), які містять відомості, що становлять державну таємницю та включені до ЗВДТ-2005.
Виконує інші доручення керівника структурного підрозділу та/або безпосереднього керівника.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 10600 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 закону України « Про державну службу».

Рівень заробітної плати

10600 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Бровчук Юлія Анатоліївна
+38-(044)-238-1513
konkurs@mfa.gov.ua

29.04.2020
04.05.2020
29.04.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація