Зачекайте
№ЧОДА261588

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та контролю апарату Львівської обласної державної адміністрації

Публічне адміністрування/ Державне управління
Львівська ОДА
Апарат обласної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

1 Освіта вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра

2 Досвід роботи досвід роботи не обов’язковий
3 Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Організаційне забезпечення діяльності обласної державної адміністрації.
2. Участь в організаційному забезпеченні проведення робочих зустрічей керівництва області, урочистих заходів обласної державної адміністрації, нарад, засідань тощо.
3. Участь у підготовці обласних нарад, заходів.
4. Підготовка, за дорученням керівництва відділу, проектів розпоряджень, доручень голови Львівської обласної державної адміністрації та інших документів.
5. Участь в організаційному забезпеченні діяльності обласної державної адміністрації, за дорученням керівництва відділу, з реалізації та контролю за виконанням законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших актів законодавчої та виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови Львівської обласної державної адміністрації. Надання відповідної допомоги структурним підрозділам обласної державної адміністрації.
6. Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, виконкомами міських рад міст обласного значення, територіальними управліннями центральних органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями різних форм власності.
7. Організаційне забезпечення територіальних нарад голови облдержадміністрації з керівниками райдержадміністрацій та головами місцевих рад та організаційних нарад голови облдержадміністрації.
8. Вивчення та узагальнення організаційної і управлінської діяльності, надання методичної і практичної допомоги в роботі, підготовка інформаційно-довідкового матеріалу. Формування рейтингової оцінки щодо активності роботи структурних підрозділів облдержадміністрації (за потреби).
9. Здійснення взаємодії з райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування в частині формування інтеграційних паспортів.
10. Виконання інших обов’язків за дорученнями начальника відділу організаційної роботи та контролю апарату обласної державної адміністрації.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На умовах строкового трудового договору на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

Умови оплати праці

1) Посадовий оклад - 5500,00 гривень.
2) Розміри надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця, додаткових стимулюючих виплат (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) визначаються та встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017
№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).
3) Преміювання відповідно до чинного законодавства.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
79008, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Винниченка, 18


Тертула Ігор Володимирович
+38-(032)-299-9492
kadryvd@loda.gov.ua

24.03.2020
31.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація