Зачекайте
24032020

Начальник відділу фінансів Софіївської районної державної адміністрації Дніпропетровської області

Фінанси
Софіївська районна державна адміністрація Дніпропетровської області
Відділ фінансів Софіївської районної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти фінансового або економічного спрямування не нижче магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше одного року.

Посадові обов’язки

1.Здійснює керівництво відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у відділі.
2.Організовує роботу з підготовки проекту районного бюджету, визначає, за дорученням керівництва районної державної адміністрації, порядок і строки подання структурними підрозділами районної держадміністрації, виконавчими органами сільських, селищної рад матеріалів для підготовки проекту районного бюджету; складає проект районного бюджету та прогноз на наступні за планованим два бюджетні періоди; готує пропозиції щодо коштів, що передаються для розподілу між відповідними місцевими бюджетами або для реалізації спільних проектів, та подає їх на розгляд керівництву районної держадміністрації.
3. Приймає рішення про включення бюджетного запиту до пропозицій щодо проекту районного бюджету перед його поданням на розгляд райдержадміністрації.
4.Затверджує розпис доходів і видатків районного бюджету на рік та забезпечує відповідність розпису районного бюджету встановленим бюджетним призначенням, вносить зміни до розпису районного бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством.
5. Затверджує кошториси та плани використання коштів установами і організаціями, які фінансуються з районного бюджету та затверджує паспорти бюджетних програм.
6. Надає Софіївській районній раді офіційні висновки про перевиконання (невиконання) дохідної частини місцевих бюджетів для прийняття рішень про внесення змін до бюджету, а також про обсяг залишку коштів загального та спеціального фондів районного бюджету.
7.Застосовує попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства.
8. Приймає рішення про застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства, визначених пунктами 2-5 та 7 частини першої статті 117 Бюджетного кодексу України, у межах установлених повноважень на підставі протоколу про порушення бюджетного законодавства або акта ревізії та доданих до них матеріалів.
9.Інформує керівництво районної держадміністрації про стан виконання районного бюджету та подає на розгляд річний звіт про виконання районного бюджету.
10.Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

посадовий оклад – 7400,00 грн.;
надбавка за ранг (від 500 – 800 грн.);
надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше
50 відсотків посадового окладу (стаття 52 Закону України «Про державну службу»);
інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення.

Рівень заробітної плати

6280 - 9460 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
53100, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., СОФІЇВСЬКИЙ РАЙОН, СОФІЇВКА, вул. Незалежності, 58


Степура Олена Іванівна
+38-(068)-764-9133
info@sofrda.dp.gov.ua

24.03.2020
01.04.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація