Зачекайте
31.03.2020-1

начальник виробничо-технічного відділу управління будівництва Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Регіональний та міський розвиток
Дніпровської районної в місті Києві державної адмінінстрації
Управління будівництва Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Організовує роботу відділу з виконання покладених на відділ завдань щодо виконання частини функцій Замовника з будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення) та поточного ремонту на відповідному рівні з ефективним і раціональним використанням бюджетних коштів.
2. Складає і готує до затвердження у встановленому порядку титули будов.
3. Забезпечує виконання завдань з будівництва, введення в експлуатацію об’єктів будівництва, раціональне використання капітальних вкладень.
4. Забезпечує підготовку та подання на розгляд необхідної документації з фінансування будівництва.
5. Забезпечує технічний нагляд за будівництвом об’єктів, організовує контроль за своєчасним виконанням вказівок та рекомендацій у журналі робіт представниками авторського нагляду та інших контролюючих органів.
6. Організовує приймання від підрядних організацій будівельно-монтажних робіт (закінчених об’єктів, етапів, черг) та оформлення відповідної документації.
7. Складає оперативну статистичну звітність з будівництва.
2.8. Проводить заходи щодо організації проведення пректно-вишукувальних та будівельних робіт відповідно до бюджетних призначень.
9. Здійснює організаційну роботу щодо проведення торгів з будівництва, підготовки проектів договорів на проектно-вишукувальні та будівельно-монтажні роботи на об’єкти будівництва відповідно до вимог Господарського і Цивільного кодексів України та Закону України «Про публічні закупівлі».
10. Забезпечує розроблення поточних і перспективних планів будівництва, та подання їх на затвердження в установленому порядку.
11. Забезпечує розроблення перспективних та річних планів капітальних ремонтів адмінбудинків.
12. Проводить обстеження технічного стану приміщень адмінбудинків та складання дефектних актів на проведення капітальних ремонтів.
13. Забезпечує розроблення концепцій, технічних завдань до проектної документації з питань будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів будівель.
14. Виконує поточні завдання та доручення керівництва.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до частини першої статті 34 Закону України «Про державну службу» призначення на посаду здійснюється безстроково.

Умови оплати праці

Згідно закону України ’Про державну службу’

Рівень заробітної плати

6100 - 6100 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
02094, М.КИЇВ, м. Київ, бульвар Праці, 1/1


Іващенко Оксана Олександрівна
+38-(044)-296-6710
oksana.ivashchenko@kmda.gov.ua

23.03.2020
29.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація