Зачекайте
200320203

Спеціаліст відділення комплектування

Оборона
Васильківський об’єднаний міський військовий комісаріат
Відділення комплектування

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.

Посадові обов’язки

Спеціаліст відділення комплектування зобов’язаний:
1. Знати вимоги чинного законодавства України, наказів, директив, положень, настанов, інструкцій та інших керівних документів які регламентують роботу в сфері військового комісаріату – неухильно керуватись ними у своїй діяльності.
2. Вести та зберігати картотеку особових справ призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, постійно контролювати рух особових справ картотеки призовників, а також щоденно контролюва місце знаходження особових справ в яких не оформлено рішення призовної комісії. У разі відсутності особової справи або справ негайно доповідати безпосередньому начальнику та приймати безпосередню участь у заходах по їх розшуку.
3. Своєчасно вести облік призовників, які пройшли призовну комісію. Під час чергового призову готувати особові справи призовників, виписувати військові квитки на призовників, готувати звіт по використанню військових квитків і доповідати начальнику відділення.
4. Складати акти передачі в архів особових справ призовників, які досягли 27-річного віку, засуджених до позбавлення волі, осіб, що отримали первинні офіцерські звання.
5. Оформлювати справи, книги на зберігання в архів з питань призову призовників і військовозобов’язаних на військову службу за контрактом.
6. Приймати участь у розшуку призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку.
7. Приймати участь в розробці проектів, розпоряджень (рішень) голови районної державної адміністрації та міського виконавчого комітету з питань організації і проведення призову на строкову військову службу та приписки громадян до призовних дільниць.
8. Виконувати всі розпорядження та накази військового комісара по решті службових питань військового комісаріату які не суперечать вимогам Закону України ’Про державну службу’.
9. Виконувати додаткові завдання, які стоять перед відділенням комплектування і не суперечать трудовому законодавству України.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4204 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

4204 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
08600, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Декабристів, 43-а


Сергієнко Юрій Володимирович
+38-(063)-640-6900
ombk@i.ua

20.03.2020
30.03.2020
20.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація