Зачекайте
РДАК2

головний спеціаліст відділу захисту довкілля, енергетики та житлово – комунального господарства Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької області

Публічне адміністрування/ Державне управління
Красилівська районна державна адміністрація Хмельницької області
Відділ захисту довкілля, енергетики та житлово – комунального господарства Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької (без статусу юридичної особи публічного права)

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Здійснює аналіз соціально - економічного розвитку, секторів та галузей економіки району.
Координує виконання завдань, визначених загальнодержавними програмами економічного, соціального розвитку на території району.
Розробляє прогнози економічного і соціального розвитку району на середньостроковий період та програми його економічного і соціального розвитку на короткостроковий період, а також проекти державних цільових програм, метою яких є розв’язання проблем розвитку району.
Розробляє та організовує реалізацію заходів, спрямованих на нарощування інвестиційних ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату.
Аналізує стан зовнішньо економічної діяльності та інвестиційних процесів, інвестиційного середовища, залучення іноземних інвестицій.
Розробляє та забезпечує виконання заходів місцевої програми розвитку малого і середнього підприємництва на відповідні роки, здійснює моніторинг виконання програми.
Сприяє формуванню інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва.
Аналізує стан і тенденції розвитку промисловості, бере участь у визначенні його пріоритетів, формуванні напрямів інвестиційної політики, готує пропозиції, спрямовані на забезпечення сталого розвитку району та організацію виробництва продукції і надання послуг, підвищення їх якості та конкурентоспроможності.
Вносить пропозиції щодо проекту відповідного місцевого бюджету.
Забезпечує реалізацію державної політики у сфері автомобільного транспорту.
Організовує роботу щодо розроблення і здійснення заходів для покращення інвестиційного та інноваційного клімату району у сферах транспорту.
Здійснює підготовку пропозицій щодо вдосконалення маршрутної мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, проведення конкурсів з метою розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибору на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб (автомобільних перевізників), які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування відповідно до вимог законодавства України.
Подає пропозиції щодо вдосконалення маршрутної сітки з перевезення пасажирів та вантажів у межах району, підвищення рівня безпеки дорожнього руху та технічної експлуатації усіх видів транспорту.
Здійснює інші функції згідно з чинним законодавством.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду.

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 5300,00 грн, інші виплати – відповідно до Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5300 - 5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
31000, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., площа Незалежності, 2


Гуменюк Наталія Анатоліївна
+38-(038)-554-2269
natagumenyuk09@ukr.net

19.03.2020
31.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація