Зачекайте
100600

Заступник начальника управління, начальник відділу

Інфраструктура та транспорт
Глибоцька районна державна адміністрація
Управління розвитку територій
Відділ містобудування, архітектури та житлово - комунального господарства управління розвитку територій

Кваліфікаційні вимоги

Вища архітектурна освіта, магістр, за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Архітектура та будівництво» або інші прирівняні до них спеціальності (у разі, коли особа, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії «Б», здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту», така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра).

Посадові обов’язки

Здійснення керівництва діяльністю відділу, несе персональну відповідальність перед головою районної держадміністрації за виконання покладених на відділ завдань. Розподіл обов’язків між працівниками відділу та вивчення ступеню їх відповідальності.
Організація планування роботи відділу, контроль за вчасне і якісне виконання, передбачених планами роботи, заходів, розробку матеріалів для проектів планів роботи районної державної адміністрації.
Аналіз стану містобудування на території району, організація розроблення, проведення і забезпечення затвердження, в установленому порядку, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.
Забезпечення, в межах своїх повноважень, охорони, контроль за використанням пам’яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико - культурних ландшафтів.
Забезпечення, в установленому порядку, своєчасного розгляду заяв, звернень і скарг громадян, інших суб’єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції, та вжиття відповідних заходів.
Сприяння замовникам, проектним організаціям у підготовці вихідних даних для складання або коригування регіональних програм, містобудівних програм, генеральних планів населених пунктів, іншої містобудівної документації, технічних умов на проектування, будівництво, реконструкцію, реставрацію будинків і споруд та благоустрій територій.
Участь у засіданнях органів місцевого самоврядування з питань, що стосуються компетенції відділу.
Сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально - економічного розвитку відповідної території.
Здійснення контролю за реалізацією заходів спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період.
Здійснення контролю за додержанням правил комунального обслуговування та благоустрою. Внесення пропозиції щодо збирання та видалення побутових відходів, створення полігонів для їх захоронення тощо.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

Умови оплати праці

Посадовий оклад складає 6600 грн., надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці державних органів» (із змінами), інші надбавки, доплати та премії – відповідно до законодавства.

Рівень заробітної плати

6600 - 6600 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
60400, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., смт. Глибока, вул.М.Грушевського,2А


Крилюк Любов Олександрівна
+38-(037)-342-4542
kadry@rda-gl.gov.ua

17.03.2020
30.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація