Зачекайте
ТЕ16032020.0304

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Кременецький районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.
Володіння іноземною мовою - не потребує


Посадові обов’язки

1. Відповідає за оформлення і видачу громадянам України паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України.
2. Здійснює вилучення паспорта громадянина України чи паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які визнано недійсними.
3. Здійснює комп’ютерний набір персональних даних стосовно громадян, які клопочуть про видачу їм паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України. Особисто оформляє заяву-анкету одержувача паспорта разом із внесенням персональних та біометричних даних. При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон отримує та вносить до Єдиного державного демографічного реєстру відцифровані відбитки пальців рук, а при оформленні паспорта громадянина України вносить відцифровані відбитки пальців рук особи за письмовою згодою особи.
4. Здійснює прийом документів у особи, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, за зверненням такої особи або її законного представника, оформленим у письмовій формі, шляхом виїзду за місцем проживання або проходження лікування особи.
5. Здійснює прийом документів через уповноважену особу щодо оформлення паспорта громадянина України для осіб, які відбувають покарання в установах виконання покарань або перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні в закладах МОЗ закритого типу.
6. Проводить ідентифікацію особи на підставі баз даних Єдиного державного демографічного реєстру, а у разі відсутності інформації у базах даних Реєстру, ідентифікація особи здійснюється, зокрема, за даними, що містяться в картотеках територіальних підрозділів ДМС, відповідно до наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави або підприємств, установ, організацій.
7. Здійснює проведення ретельної перевірки обставин втрати паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, встановлення особи заявника, серії та номера документа, внесення відомостей про втрату паспорта до Реєстру, дотримання при цьому законності. Протягом однієї доби готує інформацію для направлення до Адміністрації Державної прикордонної служби України та Укрбюро Інтерполу про втрату паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
8. Приймає рішення про оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
9. Здійснює передачу відомостей зазначених у заяві-анкеті (персональних даних) каналами зв’язку згрупованими у спеціальні файли за допомогою відомчої інформаційної системи – Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами до Головного обчислювального центру Єдиного державного демографічного реєстру захищеними каналами зв’язку з обов’язковим дотриманням вимог до обробки персональних даних, визначених законом.
10. Отримує персоналізовані Центром бланки паспортів в порядку, встановленому законодавством.
11. Із застосуванням засобів Реєстру вносить до відомчої інформаційної системи ДМС відомості про дату надходження персоналізованих бланків паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон, а до заяви-анкети - відомості про номер і дату оформлення паспорта.
12. Складає звіт до актів списання використаних паспортних документів та документів з нумерацією (бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм).
13. Здійснює видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України.
14. Готує письмові повідомлення заявникам, про необхідність отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України, які неотримані ними в установлені терміни з попередженням про знищення паспорта, в разі неотримання його протягом року з дня оформлення.
15. Відповідає за підготовку актів прийому-передачі недійсних паспортів та актів на знищення недійсних паспортів.
16. Вносить до ІП “Недійсні документи” ЄІАС УМП Єдиного державного демографічного реєстру інформацію, про факт визнання недійсним, знищення, анулювання, паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон та про повернення особі анульованого паспорта для виїзду за кордон.
17. Готує запити до територіальних органів та підрозділів ДМС з метою ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.
18. Виконує запити, що надходять з територіальних органів та підрозділів ДМС, щодо ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.
19. Виконує запити, що надходять з правоохоронних органів, державних організацій і установ, стосовно документування осіб, належності їх до громадянства України.
20. Контролює здачу особами паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, який подавався заявником для обміну.
21. Готує у 2-х примірниках висновок про оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з порушенням вимог законодавства, який подає на підпис безпосередньому керівникові.
22. Здійснює розгляд заяв громадян щодо втрати паспорта громадянина України для виїзду за кордон та здачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон для знищення в установленому порядку.
23. Складає протоколи про адміністративне правопорушення, передбачені ст. 200-201 та частиною першою ст. 203, ст.ст. 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 5500,00 грн.,
- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами),
- надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
47003, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Кременець вул. Драгоманова, 9


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(098)-467-7980
te_hr@dmsu.gov.ua

10.04.2020 10:00
м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10
16.03.2020
03.04.2020
06.01.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація