Зачекайте
16.03.2020

Головний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та виплат управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації Київської області
Управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації Київської області

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Посадові обов’язки

Головний спеціаліст – бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та виплат управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації Київської області:
1. Забезпечує правильне складання звітів і виплатних документів та перерахування усіх видів державних соціальних допомог, пільг та субсидій.
2. Подає до управління фінансів зведення звітів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів областей за рік.
3. Бере участь у роботі комісій утворених при Яготинській районній державній адміністрації, управління, з питань соціального захисту населення.
4. Проводить консультації, здійснює прийом громадян з питань правильності та своєчасності виплат всіх видів державних соціальних допомог, пільг, субсидій та питань виплати середнього заробітку військовослужбовцям.
5. Формує заявки до планового відділу департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації на виплату пільг, субсидій, всіх видів державних соціальних допомог, адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам.
6. Щорічно складає договір з АТ «УКРПОШТА» заявляє та проводить тендер в системі «ПРОЗОРО».
7. Проводить щомісячно звірку з АТ «УКРПОШТА» шляхом складання та підписання акту.
8. Формує разові доручення на виплату допомоги на поховання.
9. Забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом, захисту персональних даних.
10. Проводить інвентаризацію особових рахунків в установленому законодавством порядку.
11. Візує та повертає матеріали справи на доопрацювання або додаткову перевірку у випадках виявлення сумнівів щодо правильності нарахування всіх видів державних соціальних допомог.
12. Приймає документи, проводить консультації та формує заявки до планового відділу департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації та забезпечує проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На постійній основі

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300; надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія

Рівень заробітної плати

5300 - 5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
07700, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Пирятинська, 1


Гордієнко Ольга Миколаївна
+38-(067)-913-4139
rj3247@ukr.net

16.03.2020
30.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація