Зачекайте
2ХОАС08042020

Судовий розпорядник

Право / Правознавство
Херсонський окружний адміністративний суд
Апарат суду

Кваліфікаційні вимоги

Наявність вищої освіти, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, бажано за спеціальністю «Право», «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»

Посадові обов’язки

1. Забезпечує неухильне виконання розпоряджень головуючого судді та належний стан зали судового засідання, підготовку її до слухання справи й доповідає про готовність головуючому судді.
2. Визначає з урахуванням кількості місць конкретні місця розміщення та можливу кількість осіб, які можуть бути присутніми в залі судового засідання.
3. Оголошує про вхід суду до зали судового засідання і вихід з неї та пропонує всім присутнім встати.
4. Запрошує за розпорядженням головуючого судді до зали судового засідання свідків, експертів, перекладачів та інших учасників судового процесу, приводить їх до присяги.
5. За розпорядженням головуючого судді приймає від учасників судового процесу документи, докази та інші матеріали, що стосуються розгляду справи, і передає їх головуючому судді під час судового засідання.
6. Забезпечує дотримання вимог процесуального законодавства з метою обмеження спілкування свідків, які вже були допитані судом, із тими свідками, яких суд ще не допитав.
7. Забезпечує виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вживає заходів до обмеження входу до зали судового засідання сторонніх осіб.
8. Сприяє доступу до приміщень суду та зали судового засідання осіб з обмеженими фізичними можливостями під час реалізації ними своїх прав.
9. Забезпечує взаємодію з працівниками Служби судової охорони (Національної гвардії України).
10. Вживає заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.
11. Забезпечує виконання вимог процесуального законодавства щодо надання особам, які беруть участь у судовому засіданні, пам’яток про їхні права та обов’язки, що передбачені процесуальним законодавством України.
12. У разі відсутності старшого судового розпорядника, забезпечує бронювання проведення судових засідань в режимі відеоконференції та онлайн-трансляцій судових засідань.
13. У вільний від судових засідань час здійснює прийом та реєстрацію вхідної кореспонденції, відправлення вихідної кореспонденції суду відповідно до вимог Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4250 гривень, надбавки, доплати та премії відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

4250 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
73027, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Херсон, вул. Філатова, 29


Лактіонова Юлія Вікторівна
+38-(055)-242-0107
kadry@adm.ks.court.gov.ua

11.03.2020
01.04.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація